Mladší dorost prohrál doma s Mosty u Jablunkova

Mladší dorostenci se poprvé po zimní přestávce představili na domácí půdě, když přivítali soupeře z Mostů u Jablunkova. Dorostu opět přišli na výpomoc kluci od starších žáků. První poločas započali rychlým gólem hosté, dorost se snažil rychle oklepat a odpovědět na nepříznivý začátek. Po druhém rohu domácích se trefil do sítě Mostů Patrik Pastucha a o pár sekund později už dorost vedl 2:1 po umístěné střele Filipa Nováka. Za dvě minuty po třetím rohu byl stav zas o něco veselejší, když si hosté srazili do vlastní brány skákavý míč. Pak však už přišla kanonáda hostů, do poločasu stihli vyrovnat a ve druhém poločase nepustili domácí vůbec k ničemu a přidali dalších pět gólů. Mladší dorost tak po zimní pauze utrpěl už třetí prohru v řadě.

První SC Staré Město ml. dorost 3:8 (3:3) TJ Sokol Mosty u Jablunkova ml. dorost
⚽ Branky: 10. Pastucha Patrik, 11. Novák Filip, 13. Pospěch Maxim (vl.) - 3. Pospěch Maxim, 23. Žídek Filip, 26. Pospěch Maxim, 41. Schramko Matěj, 52. Jopek Vojtěch, 57. Bednár Martin, 60. Ćmiel Pavel, 71. Bednár Martin
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality