Mladší dorost prohrál doma s Mosty u Jablunkova

Mladší dorostenci se poprvé po zimní přestávce představili na domácí půdě, když přivítali soupeře z Mostů u Jablunkova. Dorostu opět přišli na výpomoc kluci od starších žáků. První poločas započali rychlým gólem hosté, dorost se snažil rychle oklepat a odpovědět na nepříznivý začátek. Po druhém rohu domácích se trefil do sítě Mostů Patrik Pastucha a o pár sekund později už dorost vedl 2:1 po umístěné střele Filipa Nováka. Za dvě minuty po třetím rohu byl stav zas o něco veselejší, když si hosté srazili do vlastní brány skákavý míč. Pak však už přišla kanonáda hostů, do poločasu stihli vyrovnat a ve druhém poločase nepustili domácí vůbec k ničemu a přidali dalších pět gólů. Mladší dorost tak po zimní pauze utrpěl už třetí prohru v řadě.

První SC Staré Město ml. dorost 3:8 (3:3) TJ Sokol Mosty u Jablunkova ml. dorost
⚽ Branky: 10. Pastucha Patrik, 11. Novák Filip, 13. Pospěch Maxim (vl.) - 3. Pospěch Maxim, 23. Žídek Filip, 26. Pospěch Maxim, 41. Schramko Matěj, 52. Jopek Vojtěch, 57. Bednár Martin, 60. Ćmiel Pavel, 71. Bednár Martin
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps
logo_lazne_pro_auta
sport_velicka_logo
palec_barber_shop
restaurace_u_hucky_logo
logo_slezan_holding
logo_batz_czech