Mladší dorost prohrál doma s Mosty u Jablunkova

Mladší dorostenci se poprvé po zimní přestávce představili na domácí půdě, když přivítali soupeře z Mostů u Jablunkova. Dorostu opět přišli na výpomoc kluci od starších žáků. První poločas započali rychlým gólem hosté, dorost se snažil rychle oklepat a odpovědět na nepříznivý začátek. Po druhém rohu domácích se trefil do sítě Mostů Patrik Pastucha a o pár sekund později už dorost vedl 2:1 po umístěné střele Filipa Nováka. Za dvě minuty po třetím rohu byl stav zas o něco veselejší, když si hosté srazili do vlastní brány skákavý míč. Pak však už přišla kanonáda hostů, do poločasu stihli vyrovnat a ve druhém poločase nepustili domácí vůbec k ničemu a přidali dalších pět gólů. Mladší dorost tak po zimní pauze utrpěl už třetí prohru v řadě.

První SC Staré Město ml. dorost 3:8 (3:3) TJ Sokol Mosty u Jablunkova ml. dorost
⚽ Branky: 10. Pastucha Patrik, 11. Novák Filip, 13. Pospěch Maxim (vl.) - 3. Pospěch Maxim, 23. Žídek Filip, 26. Pospěch Maxim, 41. Schramko Matěj, 52. Jopek Vojtěch, 57. Bednár Martin, 60. Ćmiel Pavel, 71. Bednár Martin