Mladší dorost ukončil sezónu na druhém místě

Mladší dorostenci hráli v neděli 18. června své poslední utkání a dokázali napodobit starší dorostence, kteří své domácí utkání taktéž vyhráli.

První poločas začal z obou stran opatrně, na obou týmech šlo poznat, že se jedná o přímou konfrontaci a vítěz bere konečné druhé místo. Lépe vstoupili do zápasu domácí, kteří dokázali udeřit hned z prvního rohu zápasu. Ten zahrával David Janůlek, který dokázal zatočit míč přímo do brány. Gól hosty položil a tempo prvního poločasu určovali domácí hráči, kteří navýšili své skóre po gólech Filipa Nováka na 3:0. Hosté měli pár slibných akcí, ale všechny dokázal pokrýt Jakub Hejda.

Naopak druhý poločas se dorostencům vůbec nepovedl. Soupeř z Horních Bludovic vyrovnal hru a dokázal hned na začátku snížit na 3:1, o 5 minut později už na 3:2. Hosté se pokusili utkání rozhodnout hlavně přibývající nečistou hrou, ale domácí Staré Město tím nerozhodili. Ke konci zápasu vše rozhodl brankář Hejda, který zvýšil vedení domácích gólem přes celé hřiště.

První SC Staré Město mladší dorost 4:2 (3:0) FC Horní Bludovice/Lučina mladší dorost
⚽ Branky: 12. Janůlek David, 18. Novák Filip, 25. Novák Filip, 72. Hejda Jakub - 42. Funiok Jakub, 47. Duda Ondřej
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality