Tým mladšího dorostu poslední zápas prohrál, celé soutěži přesto jasně kraloval

Ve středu 22. června 2022 se dohrával poslední zápas okresního přeboru mladšího dorostu 7+1. Staroměstští hostili tým z Nebor. Zápas se jim jako jediný z celé sezony nepovedl, hosté dokázali nepříznivý stav otočit a podařilo se jim domácí tým jako jediným porazit.

„Do klubu jsme přišli, abychom vedli mladší dorost v nové soutěži okresního přeboru 7+1. Celou soutěž jsme jasně s kluky vyhráli. Někteří z nich se dokonce dostali do výběru okresu Frýdek-Místek. Chtěli bychom ale také vyzdvihnout 1. místo v krajské zimní lize a 3. místo na turnaji v Bílovci, kde se hrálo o pohár MS KFS. Chceme všem klukům moc poděkovat,“ zhodnotili konec sezony trenéři David Mohelník David a Roman Šimánek.

⚔️ První SC Staré Město 3 : 4 (2 : 0) Nebory/Smilovice
⚽️ Branky SM: 5. Adam Zbořil, 16. Jakub Slezák, 56. Lubomír Bašiaga

Sestava Starého Města:
Hejda Jakub [B], Bašiaga Lubomír, Horkel Tomáš, Zbořil Adam, Kubáň Patrik, Meca Vojtěch, Foldyna Tomáš, Grygařík Adam [K], Slezák Jakub, Janůlek David, Pavelka Matyáš. Náhradníci: Šimíček Dominik, Vojkůvka Martin, Iberla Patrik

Statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality