Tým mladšího dorostu poslední zápas prohrál, celé soutěži přesto jasně kraloval

Ve středu 22. června 2022 se dohrával poslední zápas okresního přeboru mladšího dorostu 7+1. Staroměstští hostili tým z Nebor. Zápas se jim jako jediný z celé sezony nepovedl, hosté dokázali nepříznivý stav otočit a podařilo se jim domácí tým jako jediným porazit.

„Do klubu jsme přišli, abychom vedli mladší dorost v nové soutěži okresního přeboru 7+1. Celou soutěž jsme jasně s kluky vyhráli. Někteří z nich se dokonce dostali do výběru okresu Frýdek-Místek. Chtěli bychom ale také vyzdvihnout 1. místo v krajské zimní lize a 3. místo na turnaji v Bílovci, kde se hrálo o pohár MS KFS. Chceme všem klukům moc poděkovat,“ zhodnotili konec sezony trenéři David Mohelník David a Roman Šimánek.

⚔️ První SC Staré Město 3 : 4 (2 : 0) Nebory/Smilovice
⚽️ Branky SM: 5. Adam Zbořil, 16. Jakub Slezák, 56. Lubomír Bašiaga

Sestava Starého Města:
Hejda Jakub [B], Bašiaga Lubomír, Horkel Tomáš, Zbořil Adam, Kubáň Patrik, Meca Vojtěch, Foldyna Tomáš, Grygařík Adam [K], Slezák Jakub, Janůlek David, Pavelka Matyáš. Náhradníci: Šimíček Dominik, Vojkůvka Martin, Iberla Patrik

Statistiky utkání najdete zde.

msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps
logo_lazne_pro_auta
sport_velicka_logo
palec_barber_shop
restaurace_u_hucky_logo
logo_slezan_holding
logo_batz_czech