Áčko poprvé v sezóně padlo, když nestačilo na domácí Stonavu

  • Vydáno: 19.09.2022
  • Rubrika: Muži
prispevky_muzi
Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Utkání rozhodlo prvních pětatřicet minut, kdy jsem hráli lehkovážně a soupeř nám dokázal vstřelit dvě branky po našich taktických chybách. Dalším z důvodů našeho neúspěchu bylo proměňování nebo spíš neproměňování šancí, protože tolik neproměněných šancí co jsme si ve Stonavě dokázali vytvořit, to si troufnu říct, že jsem ještě za svou trenérskou kariéru nezažil a kdyby se hrálo do teď tak by jsme tu branku asi nedali. Za druhý poločas musím i přesto kluky pochválit, protože se hrál prakticky na jednu bránu. Stonava však byla více produktivní a efektivní v zakončení a tímto bych chtěl Stonavě pogratulovat k výhře. I když výsledek vypadá děsivě, úplně neodráží průběh zápasu, Stonava vstřelila dvě branky v druhém poločase, kdy jsme už hru otevřeli a co nejvíce se tlačili do zakončení a vyrovnání skóre. Za druhý poločas prostě až na proměňování šancí nemám klukům co vytknout. Pro nás to byl takový „zápas blbec“ jak se říká, ale dostávali jsme se do šancí a takový zápas se prostě někdy stane. My už teď však vyhlížíme další domácí zápas, ve kterém by jsme si chtěli spravit chuť a potvrdit domácí neporazitelnost.“
⚔️ 🟡🔵 SK Stonava 4:0 (2:0) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽ Branky: – 
👥 Sestava: Uher V. – Bakota J. (62′ ⬇️️), Vyvial P., Papaj D., Pavela L. -Supik D. (31′ ⬇️️), Kaňok V., Forch D., Vojkovský O. (31′ ⬇️️) – Kaulinec L., Baran T.
👥 Střídačka: Gros D. (31′ ⬆), Hejda J., Hodula T. (31′ ⬆), Střalka K. (62′ ⬆), Šimek O., Tomančák F.
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality