Áčko poprvé v sezóně padlo, když nestačilo na domácí Stonavu

  • Vydáno: 19.09.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Utkání rozhodlo prvních pětatřicet minut, kdy jsem hráli lehkovážně a soupeř nám dokázal vstřelit dvě branky po našich taktických chybách. Dalším z důvodů našeho neúspěchu bylo proměňování nebo spíš neproměňování šancí, protože tolik neproměněných šancí co jsme si ve Stonavě dokázali vytvořit, to si troufnu říct, že jsem ještě za svou trenérskou kariéru nezažil a kdyby se hrálo do teď tak by jsme tu branku asi nedali. Za druhý poločas musím i přesto kluky pochválit, protože se hrál prakticky na jednu bránu. Stonava však byla více produktivní a efektivní v zakončení a tímto bych chtěl Stonavě pogratulovat k výhře. I když výsledek vypadá děsivě, úplně neodráží průběh zápasu, Stonava vstřelila dvě branky v druhém poločase, kdy jsme už hru otevřeli a co nejvíce se tlačili do zakončení a vyrovnání skóre. Za druhý poločas prostě až na proměňování šancí nemám klukům co vytknout. Pro nás to byl takový „zápas blbec“ jak se říká, ale dostávali jsme se do šancí a takový zápas se prostě někdy stane. My už teď však vyhlížíme další domácí zápas, ve kterém by jsme si chtěli spravit chuť a potvrdit domácí neporazitelnost.“
⚔️ 🟡🔵 SK Stonava 4:0 (2:0) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽ Branky: – 
👥 Sestava: Uher V. – Bakota J. (62′ ⬇️️), Vyvial P., Papaj D., Pavela L. -Supik D. (31′ ⬇️️), Kaňok V., Forch D., Vojkovský O. (31′ ⬇️️) – Kaulinec L., Baran T.
👥 Střídačka: Gros D. (31′ ⬆), Hejda J., Hodula T. (31′ ⬆), Střalka K. (62′ ⬆), Šimek O., Tomančák F.
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps
logo_lazne_pro_auta
sport_velicka_logo
palec_barber_shop
restaurace_u_hucky_logo
logo_slezan_holding
logo_batz_czech