Áčko potvrdilo svou formu a porazilo nováčka soutěže Tichou 3:1

• Vydáno: 11.09.2022
  • Rubrika: Muži
prispevky_muzi
Hodnocení trenéra Jana Žižky: “ Do utkání jsme vstoupili velice dobře, měli jsme hned zkraje zápasu hodně brankových příležitostí, hráli jsme přímočaře a dařilo se nám v přechodové fázi. V 9. minutě jsme dokázali vstřelit branku, ta nás však spíše uspala a z nepochopitelných důvodů jsme přestali hrát. Soupeř si začal vytvářet brankové příležitosti, jednu dokázal proměnit, celkově jsme měli problém zachytávat soupeřové rychlé protiútoky. Poločas tak skončil remízou 1:1. V poločasové přestávce jsme museli klukům trošku domluvit a v sestavě jsme udělali dvě změny. Vstup do druhého poločasu se nám povedl, kdy jsme po dvou brankách Tomáše Barana vedli 3:1. Zbytek zápasu už jsme hru kontrolovali, soupeř si vytvořil jen jednu příležitost. Doma jsme tak zaslouženě vyhráli, chtěl bych poděkovat hráčům, hlavně za druhý poločas a samozřejmě Cigimu za neuvěřitelnou podporu a taky všem fanouškům Starého Města, kteří se na nás chodí dívat v tak hojném počtu.“
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré město 3:1 (1:1) SK Tichá🟡🔵
⚽ Branky: Kaulinec L., Baran T. 2x
👥 Sestava : Uher V. -Šimek O. (46′ ⬇️️), Vyvial P., Papaj D. (76′ ⬇️️), Pavela L. – Forch D., Kaňok V., Baran T., Hodula T. (46′ ⬇️️) – Kaulinec L. (89′ ⬇️️), Střalka K. (82′ ⬇️️)
👥 Střídačka: Bakota J. (76′ ⬆️), Blažek J., Hejda J.,Mašlonka J. (82′ ⬆️), Supik D. (46′ ⬆️), Tomančák F. (89′ ⬆️), Vojkovský O. (46′ ⬆️),

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.