Áčko si po hororové pětiminutovce odváží z Libhoště prohru 3:1

• Vydáno: 25.05.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Tento zápas se mi hodnotí velice těžce. Po fotbalové stránce to byl náš nejlepší výkon na jaře. Začátek zápasu se našim stoperům nepovedl a po dvou chybách jsme v 5. minutě prohrávali 2:0. Poté jsme domácí začali přehrávat a kdyby byl výsledek 1. poločasu 5:2 pro nás, tak by se nikdo nedivil. Bohužel nás trápí koncovka, z řady šancí se podařilo proměnit jen jednu, kdy se trefil Jan Blažek přesně k tyči. Druhý poločas se nesl ve znamení prvního, my jsme své šance neproměnili a soupeř nás v 82. minutě potrestal po další chybě ve středu obrany. Snad se hráči poučí z chyb a zlepší koncovku, abychom po dobrém výkonu získali 3 body za výhru.
⚔️ 🟣🟡 FC Libhošť 3:1 (2:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky: Blažek J.
👥 Sestava: Uher V. – Pavela L., Kmošťák Š.,Dušík M., Šimek O. – Vojkovský O. (68′ ⬇️), Kaňok V., Forch D., Bakota J. – Blažek J. , Kulštejn D.
👥 Střídačka: Bakota F., Bernát M., Mašlonka J. (68′ ⬆️️), Janůlek D.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.