Áčko si po středeční dohrávce dokázalo poradit s domácí Bystřicí v poměru 0:1

  • Vydáno: 09.05.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_bystrice_sm_2122

Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Po minulém zápase, kdy jsme schytali debakl v Albrechticích, jsme udělali změny na postech hráčů s cílem odvézt z Bystřice minimálně bod. Začátek utkání nám vyšel, kdy v 15. minutě skóroval Honza Blažek, když dorazil střelu Víti Kaňoka. Domácí nás poté zatlačili, my jsme hrozili z brejkových situací. Posledních 5 min. 1. poločasu jsme dohrávali o desíti, kdy domácí hráč č. 10 došlápl Kamilovi Střalkovi na kotník a měl dostat minimálně žlutou kartu, která by byla jeho druhá a tudíž by následovala červená. Druhý poločas se hrál většinou na naší polovině. Škoda, že nás trápí koncovka, jinak bychom z rychlých protiútoků přidali nějaký gól. Chceme hráčům poděkovat za poctivý a bojovnosti podpořený výkon. Doufáme, že v domácích zápasech potvrdíme tyto důležité 3 body.

⚔️ 🔵⚪️ TJ Bystřice n. O. 0:1 (0:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky SM: Blažek J.
👥 Sestava: Uher V. – Hodula T., Kmošťák Š., Šimek O, Rakovcij M. – Pavela L., Dušík M., Forch D., Blažek J. (90′ ⬇️), Kaňok V.- Střalka K. (84′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota F. (90′ ⬆️), Bakota J., Kulštejn D. (84′ ⬆️),Mašlonka J., Zbořil A.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality