Áčko si po středeční dohrávce dokázalo poradit s domácí Bystřicí v poměru 0:1

  • Vydáno: 09.05.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_bystrice_sm_2122

Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Po minulém zápase, kdy jsme schytali debakl v Albrechticích, jsme udělali změny na postech hráčů s cílem odvézt z Bystřice minimálně bod. Začátek utkání nám vyšel, kdy v 15. minutě skóroval Honza Blažek, když dorazil střelu Víti Kaňoka. Domácí nás poté zatlačili, my jsme hrozili z brejkových situací. Posledních 5 min. 1. poločasu jsme dohrávali o desíti, kdy domácí hráč č. 10 došlápl Kamilovi Střalkovi na kotník a měl dostat minimálně žlutou kartu, která by byla jeho druhá a tudíž by následovala červená. Druhý poločas se hrál většinou na naší polovině. Škoda, že nás trápí koncovka, jinak bychom z rychlých protiútoků přidali nějaký gól. Chceme hráčům poděkovat za poctivý a bojovnosti podpořený výkon. Doufáme, že v domácích zápasech potvrdíme tyto důležité 3 body.

⚔️ 🔵⚪️ TJ Bystřice n. O. 0:1 (0:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky SM: Blažek J.
👥 Sestava: Uher V. – Hodula T., Kmošťák Š., Šimek O, Rakovcij M. – Pavela L., Dušík M., Forch D., Blažek J. (90′ ⬇️), Kaňok V.- Střalka K. (84′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota F. (90′ ⬆️), Bakota J., Kulštejn D. (84′ ⬆️),Mašlonka J., Zbořil A.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps