Áčko si z Lučiny odváží po trestuhodném výkonu rozhodčího bod za remízu 1:1

  • Vydáno: 19.05.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Tentokrát musím hráče za výkon pochválit. Do utkání jsme vstoupili aktivně a po pár náznacích šancí udeřili v 15. min. Kdy Ondřej Vojkovský z levého křídla nacentroval přesně na hlavu Martina Duška, který tzv. koníčkem dopravil míč za záda domácího brankáře. Poté jsme pozorně bránili a domácí k ničemu nepustili. Naopak jsme mohli vedení navýšit, bohužel Dan Kulštejn své dvě příležitosti neproměnil. Druhý poločas nás domácí tým zatlačil, hlavně díky pomoci rozhodčích, není přece možné, aby za posledních 20 minut nebyl písknut, ani jeden faul domácích. Škoda dalších našich neproměněných šancí, kdy jen David Gros šel dvakrát sám na gólmana domácích. Domácí se dočkali gólu v nastavení, kdy se nám ani po třech hlavičkách nepodařilo dostat míč ze šestnáctky a domácím se podařilo z dorážky skórovat. Rozhodčí po rozehrání zápas bleskově ukončil. Utkání tak skončilo remízou 1:1. Doufám, že v dalším zápase hráči výkon z opakují a nám to přinese tři body.
⚔️ 🔵🟠 Finstal Lučina 1:1 (0:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky: Dušík M.
👥 Sestava: Uher V. – Pavela L., Kmošťák Š., Forch D, Šimek O. – Vojkovský O. (67′ ⬇️), Gros D., Dušík M. ,Mašlonka J. – Blažek J. (92′ ⬇️), Kulštejn D. (74′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota F. (92′ ⬆️️), Bakota J. (67′ ⬆️️), Kaňok V. (74′ ⬆️️)
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps