Áčko si z Lučiny odváží po trestuhodném výkonu rozhodčího bod za remízu 1:1

• Vydáno: 19.05.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Tentokrát musím hráče za výkon pochválit. Do utkání jsme vstoupili aktivně a po pár náznacích šancí udeřili v 15. min. Kdy Ondřej Vojkovský z levého křídla nacentroval přesně na hlavu Martina Duška, který tzv. koníčkem dopravil míč za záda domácího brankáře. Poté jsme pozorně bránili a domácí k ničemu nepustili. Naopak jsme mohli vedení navýšit, bohužel Dan Kulštejn své dvě příležitosti neproměnil. Druhý poločas nás domácí tým zatlačil, hlavně díky pomoci rozhodčích, není přece možné, aby za posledních 20 minut nebyl písknut, ani jeden faul domácích. Škoda dalších našich neproměněných šancí, kdy jen David Gros šel dvakrát sám na gólmana domácích. Domácí se dočkali gólu v nastavení, kdy se nám ani po třech hlavičkách nepodařilo dostat míč ze šestnáctky a domácím se podařilo z dorážky skórovat. Rozhodčí po rozehrání zápas bleskově ukončil. Utkání tak skončilo remízou 1:1. Doufám, že v dalším zápase hráči výkon z opakují a nám to přinese tři body.
⚔️ 🔵🟠 Finstal Lučina 1:1 (0:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky: Dušík M.
👥 Sestava: Uher V. – Pavela L., Kmošťák Š., Forch D, Šimek O. – Vojkovský O. (67′ ⬇️), Gros D., Dušík M. ,Mašlonka J. – Blažek J. (92′ ⬇️), Kulštejn D. (74′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota F. (92′ ⬆️️), Bakota J. (67′ ⬆️️), Kaňok V. (74′ ⬆️️)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.