Áčko si z Petrovic odvezlo všechny body za výhru 0:2

  • Vydáno: 05.09.2022
  • Rubrika: Muži

Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Čekalo nás první venkovní utkání a kluky jsme hlavně nabádali, aby soupeře nepodcenili. Nechci, aby to znělo nějak povýšeně, ale po dvou domácích výhrách a odloženém utkání v Libhošti jsme poprvé zajížděli na cizí hřiště, proto jsme na kluky apelovali, aby nic neponechali náhodě a vlétli na soupeře. Což se povedlo, opět jsme si v zápase vytvořili několik brankových příležitostí, bohužel jsme proměnili pouze dvě, protože ten zápas mohl být rozhodnut už daleko dříve. Soupeř v utkání snad ani nevystřelil na bránu, jediné z čeho dokázali naši obranu lehce ohrozit byly standartní situace, které jsme v podstatě bez problémů ubránili. Celé obranná činnost nám v zápase fungovala dobře, akorát je škoda že si vytváříme hodně šancí, ale jen malou část z nich proměňujeme v góly. Ale na tom se dá zapracovat. I když se v tom výkonu zase objevovali taktické chybičky, na kterých budeme pracovat a snažit se je odstranit, tak klukům děkuji za tři body z venkovního utkání.“

⚔️ 🔵🟡 TS Lokomotiva Petrovice 0:2 (0:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽ Branky: Baran T., Kaulinec L.
👥 Sestava : Uher V. – Šimek O. (89′ ⬇️️), Vyvial P., Papaj D., Pavela L. – Forch D., Kaňok V., Dušík M. (14′ ⬇️️), Vojkovský O. (56′ ⬇️️) – Kaulinec L., Baran T.
👥 Střídačka: Bakota J. (14′ ⬆️ 45′ ⬇️️) , Hejda J., Hodula T. (45′ ⬆️), Mašlonka J. (89′ ⬆️), Střalka K. (56′ ⬆️)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality