Áčko si zbytek soutěže po prohře s Jistebníkem pořádně ztížilo

  • Vydáno: 18.05.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Sobotní zápas se nedá hodnotit vůbec pozitivně. V tak důležitém zápase, který nás měl posunout do klidného středu tabulky jsme od začátku tahali za kratší konec a tím se dostali do bojů o záchranu. V 1. poločase se hosté v 15. minutě dostali do vedení na které jsme dokázali ve 20. minutě reagovat brankou Libora Pavely. Ovšem po našich hrubých chybách se soupeř do poločasu dostal do vedení 3:1. Druhý poločas jsme odehráli v křeči a po bezkrevném výkonu prohráli výsledkem z 1. poločasu. Je mi líto našich fanoušků a funkcionářů, že museli takový výkon sledovat. Nezbývá než se semknout a v dalších zápasech získat potřebný počet bodů na záchranu v soutěži.
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 1:3 (1:3) TJ ISMM Jistebník 🔵⚪️
⚽️ Branky: Pavela L.
👥 Sestava: Uher V. – Hodula T., Kmošťák Š., Šimek O, Rakovcij M. (21′ ⬇️) – Vojkovský O. (75′ ⬇️), Forch D., Dušík M. ,Pavela L., Kaňok V. – Blažek J.
👥 Střídačka: Bakota F., Bakota J., Hejda J., Mašlonka J.(21′ ⬆️), Kulštejn D. (75′ ⬆️),

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality