Další domácí porážka pro naše Áčko

  • Vydáno: 02.06.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Do utkání jsme vstoupili aktivně a se soupeřem hráli vyrovnanou partii. Vytvořili jsme si 3 brankové příležitosti. Jan Blažek hlavičkoval do břevna, Martinovi Dušíkovi vytáhl střelu ze šibenice hostující brankář a Jakubovi Bakotovi se nepodařilo z úhlu prostřelit gólmana. A tak platilo pravidlo „nedáš, dostaneš“. V 29. minutě Ondřej Šimek ztratil míč v hostující šestnáctce a hosté z rychlého protiútoku skórovali. Vzápětí mohl vyrovnat Martin Dušík, ale po samostatném úniku trefil pouze tyč. V 37. minutě přidali hosté druhý gól po závaru před naší brankou. V druhém poločase jsme chtěli pokračovat v aktivní hře a střeleckou smůlu už konečně protrhnout. Bohužel hned v 50. minutě se trefil hostující pravý obránce z 23 metrů přímo do šibenice naší branky. V 63. minutě trefil střelou z dálky břevno hostující branky Štěpán Kmošťák. Vzápětí unikajícího hráče v šestnáctce fauloval Šimek a nařízenou penaltu hosté proměnili. O minutu později přidali hosté 5. gól. Zápas tak skončil hrozivým a pro nás krutým výsledkem 0:5.
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 0:5 (0:2) FC Vratimov „B“ 🟢⚫️
⚽️ Branky: –
👥 Sestava: Uher V. – Pavela L., Kmošťák Š.,Forch D., Šimek O. – Vojkovský O. (67′ ⬇️), Kaňok V., Dušík M., Bakota J. (54′ ⬇️)- Blažek J. (76′ ⬇️), Střalka K. (67′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota F. (76′ ⬆️️), Bernát M., Kulštejn D. (54′ ⬆️️), Mašlonka J. (67′ ⬆️️), Supik D. (67′ ⬆️️)
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps