#DERBY se blíží, už tuto sobotu od 17:00

  • Vydáno: 09.06.2022
  • Rubrika: Muži
derby_sm_dobra

Za dva dny tady máme #DERBY na fotbalovém hřišti v Starém Městě. Pojďme si před tímto zápasem projít statistikami a vzájemnými zápas obou týmů

Áčko zavítalo v minulém kole na hřiště Řepišť, kde vyhrálo 1:3 a získalo tak důležitý tří bodový zisk. Na svém kontě má 27 bodů a v tabulce nám patří osmé místo.

TJ Sokol Dobrá odehrála v předchozím kole domácí utkání s Dobraticemi. Kde si po poločasovém slibném vedení 2:0 nakonec tři body odvezl tým hostí, kteří v druhém poločase vstřelili 4 góly a utkání tak skončilo 2:4. Dobré patři v tabulce poslední třinácté místo a na svém kontě má momentálně jen 7 bodů.

Minulý zápas mezi těmito týmy skončil výhrou našeho Áčka na hřišti Dobré 1:3.

Remíza se v #derby mezi Starým Městem a Dobrou nenosí, jak ukazují vzájemné zápasy v posledních letech. Z posledních patnácti zápasů jsme remízu neviděli ani jednou. Hráči Starého města se z výhry radovali celkem dvanáctkrát, zatímco soupeř z Dobré pouze třikrát.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality