#DERBY se blíží, už tuto sobotu od 17:00

  • Vydáno: 09.06.2022
  • Rubrika: Muži
derby_sm_dobra

Za dva dny tady máme #DERBY na fotbalovém hřišti v Starém Městě. Pojďme si před tímto zápasem projít statistikami a vzájemnými zápas obou týmů

Áčko zavítalo v minulém kole na hřiště Řepišť, kde vyhrálo 1:3 a získalo tak důležitý tří bodový zisk. Na svém kontě má 27 bodů a v tabulce nám patří osmé místo.

TJ Sokol Dobrá odehrála v předchozím kole domácí utkání s Dobraticemi. Kde si po poločasovém slibném vedení 2:0 nakonec tři body odvezl tým hostí, kteří v druhém poločase vstřelili 4 góly a utkání tak skončilo 2:4. Dobré patři v tabulce poslední třinácté místo a na svém kontě má momentálně jen 7 bodů.

Minulý zápas mezi těmito týmy skončil výhrou našeho Áčka na hřišti Dobré 1:3.

Remíza se v #derby mezi Starým Městem a Dobrou nenosí, jak ukazují vzájemné zápasy v posledních letech. Z posledních patnácti zápasů jsme remízu neviděli ani jednou. Hráči Starého města se z výhry radovali celkem dvanáctkrát, zatímco soupeř z Dobré pouze třikrát.

msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps