I ve druhém domácím zápase sezóny muži uspěli

  • Vydáno: 28.08.2022
  • Rubrika: Muži
prispevky_muzi

Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Když pominu pár momentů v utkání, kdy se soupeř dostal do několika šancí po našich chybách a laxnosti v řešení těch situací, tak jsme toto utkání zaslouženě vyhráli. Zápas jsme ovládli, dali jsme doma tři branky. Vytvořili jsme si i dost dalších pěkných šancí, které se nám bohužel nepodařilo vyřešit, aby z toho padla branka. Těší mě, že jsme doma zase vyhráli, protože takto by to mělo být. Doma chceme vyhrávat nejenom proto, aby na fotbal do Starého Města chodila spousta fanoušků. Celkově nám zatím vstup do sezóny vychází, z čehož máme, jak my trenéři, tak hráči velkou radost. Nesmíme však teď polevit, musíme se už připravovat na další zápas, který odehrajeme v Petrovicích, kde vyhrát určitě nebude nic lehkého.“

⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 3:0 (1:0) 1. FK SPARTAK Jablunkov 🔵⚪
⚽ Branky: Kaulinec L. 2x, Střalka K.
👥 Sestava : Uher V. – Šimek O. , Dušík M. (78′ ⬇️️), Forch D. (31′ ⬇️), Pavela L. – Supik D. (54′ ⬇️), Kaňok V., Vyvial P., Vojkovský O. – Kaulinec L., Baran T.
👥 Střídačka: Bakota F., Bakota J. (54′ ⬆️), Blažek J., Hejda J., Mašlonka J. (78′ ⬆️), Střalka K. (31′ ⬆️)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality