Muži i v desíti otočili utkání s Lučinou

  • Vydáno: 02.10.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Dnes se potvrdilo pravidlo, že úspěch dělá kabina. Utkání jsme ovládli i přesto, že jsme od 30.minuty hráli v deseti. Tým ukázal charakter, sílu, týmovost. Hrát 70.minut v deseti lidech, být lepším mužstvem, vytvářet si šance, utkání dovést do vítězství, to dokazuje, jaká je to super parta kluků. Před každým z hráčů smekám klobouk. Jsem pyšný na celý tento tým!!! Třešničkou toho všeho byl opět výkon Jakuba Hejdy, který nás v závěru dvakrát neskutečně podržel, kdy Lučina hrála už vabank. Ukázal nám to, že je výborným brankářem a právem platným členem áčka. Děkuji všem fanouškům Starého Města, že nás přijeli podpořit, a Cigimu, že nám i ve venkovním zápase vytvořil domácí atmosféru.“
⚔️ 🔵🟠 Finstal Lučina 2:3 (1:1) První SC Staré město .🟢⚪
⚽ Branky: 23. Smítal Erik, 74. Blahut Jan (pen.) – 25. Kaulinec Lukáš, 64. Střalka Kamil, 69. Supik David
👥 Sestava : Uher V. (31′ 🟥) -Šimek O., Forch D., Papaj D., Pavela L. – Baran T., Vyvial P. (86′ ⬇️️), Fojtík A., Vojkovský O. (46′ ⬇️️) – Kaulinec L. (31′ ⬇️️), Střalka K. (70′ ⬇️️)
👥 Střídačka: Bakota J., Blažek J., Hejda J. (31′ ⬆), Hodula T. (70′ ⬆), Kaňok V. (86′ ⬆), Supik D., (46′ ⬆), Tomančák F.
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps
logo_lazne_pro_auta
sport_velicka_logo
palec_barber_shop
restaurace_u_hucky_logo
logo_slezan_holding
logo_batz_czech