Muži nastříleli Horní Suché pět branek. Tomáš Baran nachází podzimní střeleckou formu.

  • Vydáno: 29.04.2024
  • Rubrika: Muži
20240427_muzi_horni_sucha

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

Dnes proti nám stál mladý tým, který tak trochu doplatil na svou nezkušenost. Bylo ale od domácích sympatické, že se od první minuty snažili o aktivní hru, ten tým může mít svou budoucnost. Od nás se čekala výhra, pro kterou jsme si šli postupnými kroky. To, co nám nenapadalo do branky v minulém utkání s Bystřicí, tak nám padlo v tomto zápase. Prakticky za dvacet pět minut bylo rozhodnuto, když kluci nastříleli soupeři čtyři branky. Po změně stran jsme dovolili domácím korigovat výsledek, tam se nám určitě minimálně dvacet minut hry nepovedlo. Dali jsme však pět gólů venku, což se určitě cenní. Velké díky patří fanouškům v čele s Cigim, kteří za námi do Suché dorazili po vlastní ose. O víkendu nás doma čekají Smilovice, věříme, že dorazí pěkná návštěva a nám se podaří lidi fotbalem bavit.

SK Horní Suchá 2:5 (0:4) První SC Staré Město
⚽ Branky: 50., 70 (z penalty) Pryszcz Damian – 20., 32. Baran Tomáš, 12. Sušovský Martin, 26. Glembek Přemysl, 72. Papaj Daniel
Rozhodčí: Žáček Marek – Seidler David, Bolec Jakub. ŽK: bez karet. Diváci: 150.

👥 Sestava: Svoboda David – Papaj Daniel (75. Střalka Kamil), Dušík Martin, Smilowski Vojtěch (54. Šimek Ondřej) – Forch David (26. Boček Lukáš), Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav (54. Vyvial Patrik), Buchlovský Jakub, Sušovský Martin – Baran Tomáš, Glembek Přemysl. Trenéři: Radomír Hlaváč a Robert Schedling.

Podrobné statistiky z utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.
Sestřih gólů najdete zde. (zdroj – web SK Horní Suchá)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality