Muži v posledním zápase porazili Lučinu a užili si postupové oslavy

  • Vydáno: 17.06.2024
  • Rubrika: Muži
20240615_muzi_lucina

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

„Na samotný závěr sezony jsme se před neuvěřitelnou návštěvou 629 diváků střetli s poslední Lučinou. Fanoušky jsme snad potěšili výsledkem, ale hra celkově postrádala větší kvalitu. Naši kluci už měli v hlavě pozápasovou oslavu postupu a soupeř z Lučiny naopak působil odevzdaně zklamán sestupem. Byl to spíše takový přátelák, kde chybělo daleko větší nasazení, spád, dravost. Už jsme to v minulých hodnoceních říkali. Postup jsme si vybojovali někdy před šesti týdny, takže se už těžko hledala nějaká výraznější motivace. Trošku jsme slevili i tréninkově, kdy jsme zvolili takový odpočinkový režim před náročnou přípravou, protože to volno budou mít kluci opravdu krátké. Vždyť první utkání v krajském přeboru nás čeká už za sedm týdnů. I tak si ale toto mužstvo zaslouží obdiv, jelikož dokázalo těch pět utkání po postupu v řadě vyhrát. Teď je třeba si od parádně zvládnuté sezony odpočinout, nabrat síly a chuť do další práce. Závěrem bychom chtěli poděkovat všem, co nás po celou sezonu podporovali. Ať už to jsou skvělí fanoušci v čele s Cigim, rodinní příslušníci, vedení klubu a především sponzoři, bez kterých by to ve vyšší soutěži nešlo. Věříme, že na právě skončenou sezonu se bude ve Starém Městě opravdu dlouho vzpomínat, protože tohle byla neskutečná jízda. Ovládli jsme celou soutěž neuvěřitelným způsobem. První místo za získaných 73 bodů a s devatenáctibodovým náskokem na druhého za 24 výher, 1 remízu a 1 prohru, nejlepší ofenziva v podobě 96ti vstřelených branek a nejlepší defenziva s pouhými 17ti obdrženými brankami. Taky máme i individuální primát v podobě nejlepšího střelce Tomáše Barana, který má na svém kontě 25 branek. Tohle už z historie Staroměstského fotbalu nikdo nevymaže a my jsme rádi, že jsme mohli být součástí tohoto úspěchu.“

První SC Staré Město 8:2 (4:1) Finstal Lučina
⚽ Branky: 16., 56. a 67. Boček Lukáš, 15. a 40. Glembek Přemysl, 61. a 73. Fojtík Adam, 41. Vyvial Patrik – 38. Czedron Petr, 81. Tomíček Kamil.

Rozhodčí: Podraza Jaroslav – Karas Michal, Bednář Marcel. ŽK: Vyvial Patrik – Mendrok Lukáš. Diváci: 629.
👥 Sestava: Smolík Dominik (46. Svoboda David) – Vyvial Patrik, Dušík Martin (46. Šimek Ondřej), Forch David – Boček Lukáš, Buchlovský Jakub, Kaňok Vítězslav (46. Vojkovský Ondřej), Fojtík Adam, Pavela Libor (84. Střalka Kamil) – Baran Tomáš, Glembek Přemysl. Trenéři: Hlaváč Radomír a Schedling Robert.
Podrobné statistiky z utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu a předávání poháru najdete zde.
2. poločas zápasu můžete sledovat zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality