Muži začali přípravu výhrou nad U18 z Třince, následovala porážka od Hnojníku

  • Vydáno: 16.07.2022
  • Rubrika: Muži

V pátek 15. července se v podvečer utkal náš tým mužů v prvním přípravném zápase proti týmu U18 z Třince. Hned v sobotu dopoledne jsme se střetli s týmem z Hnojníka.

Hodnocení trenéra Jana Žižky k utkání s Třincem U18: „Proti mladým klukům z Třince pro nás bylo toto, co se týká fyzické kondice, úplně ideální utkání. Jsem rád, že jsme se soupeřem vydrželi do 70. minuty běhat. To nám ukázalo, že cesta, kterou jsme se vydali na začátku přípravy je správná. Kluci pochopili, že se fotbal bez pohybu hrát nedá, a to si dokázali taky i tím, že Třinci nastříleli sedm branek. V zápase byly vidět krásné kombinace i pěkné zakončení, hra měla spád, byla přímočará. Celkově jsem s tímto utkáním hodně spokojený.“

⚔️ První SC Staré Město 7 : 2 (4 : 0) Třinec U18
⚽️ Branky: Kaulinec L. 2x, Forch D., Kulštejn D., Vyvial P., Střalka K., Kaňok V.
👥 Sestava: Uher V. (46′ ⬆️ Hejda J.️) – Mašlonka J., Dušík M., Vyvial P., Bakota J. – Kaňok V., Šimek O. – Kulštejn D. (46′ ⬆️ Střalka K.️), Forch D., Hodula T. – Kaulinec L., (70′ ⬆️ Kopřiva)

Hodnocení trenéra Jana Žižky k utkání s Hnojníkem: „Za utkání jsem rád, respektuji kluky, že zvládli tento zápas odehrát hned druhý den po utkání s Třincem. Zápas někteří hráči lépe, někteří hůře, ukázal nám hlavně morální vlastnosti hráčů. Celkově nám střetnutí ukázalo, kam se dál v našem systému ubírat. Bylo to hodně náročné i díky počasí a klukům chci poděkovat, že to takhle zvládli.“

⚔️ První SC Staré Město 4 : 7 (2 : 3) TJ Sokol Hnojník
⚽️ Branky: Kaňok V., Baran T., Kulštejn D., Šimek O.
👥 Sestava: Hejda J. – Šimek O. (46′ ⬆️ Grygařík A.️), Forch D., Vyvial P., Pavela L. (46′ ⬆️ Bakota J.️) – Kulštejn D. (46′ ⬆️ Vojkůvka M.️), Kaňok V. (60′ ⬆️ Šimek O.️),  Baran (46′ ⬆️ Forch D.️), Hodula (65′ ⬆️ Kopřiva️ J.) – Střalka K., Kaulinec L. (46′ ⬆️ Baran T., 65‚ ⬆️ Bakota F.️)
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps