Neuhlídané standardky stály Áčko body v Horní Suché

  • Vydáno: 13.10.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: „Ve třetím po sobě jdoucím venkovním utkání jsme opět chtěli naplno bodovat. V začátku utkání jsme byli aktivnější, kdy hlavně hráči na naší levé straně svými náběhy a kombinací dokázali dostávat míče do šestnáctky soupeře. Postupně pak náš výkon slábl, soupeř hru vyrovnal a v závěru prvního poločasu dvakrát zahrozil. V poločase jsme hráče nabádali, aby se vrátili k výkonu ze začátku utkání a dali si pozor na standardní situace. Bohužel, právě tři ze čtyř branek domácích padly po špatném bránění a nedůrazu v naší šestnáctce, při rohových a trestných kopech domácích. My jsme dokázali skórovat pouze jednou a utkání tak prohráli 4:1. Škoda chyb při bránění standardních situací, protože soupeř byl určitě k poražení, ale to bychom museli zopakovat výkony z předešlých utkání. Na závěr bych chtěl poděkovat našim příznivcům v čele s Cigim za podporu a věřím, že nás podpoří v domácím utkání s Čeladnou.“
⚔️ 🔵⚪️ SK Horní Suchá 4:1 (0:0) První SC Staré město 🟢⚪️
⚽ Branky: Kaulinec L.
👥 Sestava : Hehda J. – Šimek O. (68′ ⬇️️), Forch D., Papaj D. (81′ ⬇️️), Pavela L. – Baran T., Vyvial P.(89′ ⬇️️), Fojtík A., Vojkovský O. (46′ ⬇️️) – Kaulinec L., Střalka K. (46′ ⬇️️)
👥 Střídačka: Bakota J., Blažek J. (81′ ⬆), Hodula T. (46′ ⬆), Kaňok V. (68′ ⬆), Němec D., Supik D. (46′ ⬆), Tomančák F. (89′ ⬆)
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps