Obrat ve Smilovicích režíroval dvěma trefami Tomáš Baran

  • Vydáno: 21.09.2023
  • Rubrika: Muži
Ohlasy k zápasu

Radomír Hlaváč, trenér První SC Staré Město: „V minulém hodnocení zápasu s Horní Suchou jsem zmínil náš vstup do utkání, který byl vlažný, a doplatili jsme na to inkasovanou brankou. I přes toto upozornění v přípravě před dnešním zápasem jsme to zopakovali. Prvních dvacet minut bylo z naší strany podprůměrných. Přizpůsobili jsme se soupeři. Balón pořád ve vzduchu se spoustou soubojů. Z toho také pramenily standartní situace. Těch si domácí mnohdy i naším přičiněním vytvořili více. Z jedné z nich se jim po našem nedůrazu v malém vápně podařilo vstřelit branku. My jsme vůbec nepochopili, že na malém tvrdém a místy nerovném hřišti se musíme koncentrovat na každý dotyk s míčem, rychle kombinovat, nabízet se pro přihrávku ve větším počtu hráčů a minimalizovat tím šance soupeře nás dostupovat a přerušovat hru. V poločasové přestávce jsme si tyhle věci vysvětlili a náš výkon se ve druhé půli zvedl. Zlepšili jsme se ve všech výše zmíněných činnostech. Soupeře jsme přehrávali a zákonitě přicházely i šance, které pak zůstávaly bez efektu. Povedlo se nám to až v závěru utkání, který byl hektický. Nejdříve jsme srovnali na 1:1 a šli si za výhrou. Tuhle naši snahu ale trošku přibrzdilo zbytečné vyloučení. I přesto jsme se stihli tři minuty před koncem odměnit vítězným gólem. Shrnuto podtrženo: Za první poločas zdvižený varovný prst, za druhý poločas pochvala. Kdo ale byl na dnešním utkání stoprocentní, tak to jsou naší fanoušci v čele s bubeníkem Cigim.“

Zdroj: fotbalunas.cz, Autor: Ondřej Šimečka
SC Smilovice 1:2 (1:0) První SC Staré Město
Branky: 11. Klimas Daniel – 73. a 87. Baran Tomáš
👥 Sestava: Smolík Dominik – Kaňok Vítězslav, Boček Lukáš (🔄 63. Vyvial Patrik), Papaj Daniel (🔄 46. Smilowski Vojtěch), Fojtík Adam (K), Glembek Přemysl, Šimek Ondřej, Forch David, Sušovský Martin (🔄 83. Vojkovský Ondřej), Buchlovský Jakub, Baran Tomáš (🔄 93. Blažek Jan)
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality