PAPEN ON FIRE🔥

  • Vydáno: 20.06.2023
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: „Poslední zápas sezóny a ještě derby s Raškovicemi nemohl dopadnout lépe. Výhra i předvedený výkon potěšil jak nás, tak naše fanoušky. V zápase se ukázala naše touha po vítězství, přestože se Raškovice ujaly vedení po proměněné penaltě, byli jsme po většinu utkání lepším týmem a do poločasu stihli vyrovnat brankou Lukáše Bočka. Ve druhém poločase se nám dlouho nedařilo proměnit své šance a strhnout tak vedení na naší stranu. To se změnilo po příchodu našeho žolíka Dana Papaje, který dvěma góly zápas rozhodl. Chtěl bych hráčům poděkovat za celou sezónu. Vím, že v dnešní době není jednoduché skloubit práci, fotbal a rodinný život, proto si cením toho, že jsme se scházeli v dostatečném počtu. Bylo mi ctí s nimi prožít tuto fotbalovou sezónu a přeji jim hodně fotbalových úspěchů, štěstí v osobním životě a hlavně zdravíčko. Toto je mé poslední hodnocení v pozici trenéra A mužstva. Proto děkuji mým trenérským kolegům Pavlu Recmanovi a Honzovi Žižkovi za spolupráci. Dále patří mé poděkování našim dorostencům, kteří v případě potřeby doplnili kádr mužů a svými výkony ukázali, že v sobě mají potenciál být v budoucnu platnými členy mužstva mužů. Děkuji také funkcionářům klubu, kteří pro nás vytváří příhodné podmínky. V neposlední řadě patří mé poděkování našim fanouškům v čele s Cigim, kteří nás po celou sezónu svým fanděním hnali za vítězstvími a věřím v jejich přízeň v následující sezóně. Novému trenérovi přeji mnoho fotbalových úspěchů s tímto týmem.“
⚔️🟢⚪️ První SC Staré Město 3:1 (1:1) TJ Pražmo-Raškovice 🔵⚪️
⚽ Branky: 44. Boček Lukáš, 75. Papaj Daniel, 87. Papaj Daniel – 20. Preči Ilir (pen.)
👥 Sestava : Smolík – Forch, Šimek, Dušík, Pavela – Vyvial (🔄 84. Supik), Kaňok, Fojtík, Vojkovský (🔄 66. Papaj) – Baran (🔄 88. Tomančák), Boček (🔄 88. Halabica)
👥 Střídačka: Svoboda, Supik, Žiga, Papaj, Tomančák, Halabica, Iberla
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality