Po bitvě jak v hledišti tak na hřišti si nakonec týmy body za remízu 0:0 rozdělily

• Vydáno: 12.05.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Zápas začal opatrně z obou stran. V 15. min se nám zranil Kamil Střalka a od té chvíle měl až do poločasu soupeř navrch. V poločase jsme pro nevolnost museli vystřídat Martina Dušíka. Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný, vytvořili jsme si pár šancí, které jsme bohužel neproměnili. Utkání tak skončilo i díky našemu brankáři Vojtovi Uhrovi 0:0.
⚔️ 🟢⚪️ První SC Staré Město 0:0 (0:0) TJ Dobratice ⚫️🟡
⚽️ Branky:
👥 Sestava: Uher V. – Hodula T., Kmošťák Š., Šimek O, Rakovcij M. – Pavela L., Dušík M. (45′ ⬇️), Forch D. (86′ ⬇️), Blažek J. ,Gros D. – Střalka K. (15′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota F. , Bernát M., Kaňok V. (45′ ⬆️), Mašlonka J.(87′ ⬆️), Sáblík J. (15′ ⬆️, 87′ ⬇️), Vojkovský O. (86′ ⬆️)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.