Podzimní statistiky Áčka

  • Vydáno: 17.11.2022
  • Rubrika: Muži

Fotbalový podzim je u konce, pojďme se za ním ohlédnout a zkontrolovat zajímavé statistiky, a to nejen našeho áčka, ale celé soutěže. Nesmíme také zapomenout na naše fanoušky.

Hráčské statistiky

Nejvíce odehraných minut za podzimní část nasbírala divizní posila Tomáš Baran, který na hřišti nechyběl ani minutu a dostal se tak až na 1170 odehraných minut. Druhý nejvyšší počet má s 1090 minutami David Forch a na třetím místě je Patrik Vyvial, který za podzim nasbíral 1075 odehraných minut.

Nelichotivé soutěži v počtu nasbíraných karet vévodí se dvěmi červenými a dvěmi žlutými kartami Tomáš Hodula. V počtu žlutých karet ho předstihl pouze Patrik Vyvial. Co se týče karet červených, tam Tomáš vede před brankářem Vojtou Uhrem, který za fotbalový podzim viděl jednu červenou kartu.

Pětatřicetiletý Lukáš Kaulinec si ve Starém Městě dokázal udržet svou střeleckou formu z 1. B třídy a za 1003 odehraných minut se dokázal prosadit desetkrát. Se stejným počtem gólů, avšak s vyšším počtem odehraných minut se na druhém místě umístil Tomáš Baran. O třetí místo se dělí Libor Pavela a Kamil Střalka, oba mají na svém kontě tři zásahy do soupeřových sítí.

Počet odehraných minut

Udělené karty

Góly

Týmové statistiky

Naše Áčko dokázalo za třináct zápasu vstřelit 30 branek, 26 branek obdrželo. Po podzimní části soutěže se nachází na šestém místě tabulky. Našich 30 gólů stačilo pouze na sedmé místo v počtu vstřelených gólů, nejlépe skórujícím týmem je Libhošť se 42 góly. Sedmé místo – tentokrát od konce – nám také patří se 26 obdrženými góly ve statistice inkasovaných branek. Nejlepší obranou se pyšní první Stonava, která za celou podzimní část dostala pouhých 9 branek.

2,31 je hodnota průměru vstřelených branek našeho týmů a 2,00 průměr inkasovaných branek. Nejhorší průměr vstřelených branek drží Petrovice s 0,69 gólu na zápas. Poslední Čeladná drží prvenství v průměru inkasovaných branek na zápas, a to s hodnotou 5,85 branky na utkání.

Statistice čistých kont brankářů vévodí první tým tabulky, tedy Stonava, která dokázala za podzimní část udržet celkově sedm čistých kont. O druhé místo se dělí hned čtyři týmy – Smilovice, Bystřice, Horní Suchá a taky naše Áčko. Tyto týmy dokázali shodně udržet čtyři čistá konta. Ani jedno čisté konto nedokázali udržet pouze Petrovice a Čeladná.

Vstřelené/inkasované góly

Průmě gólů na zápas

Čistá konta

Fanouškovské statistiky

Nesmíme zapomenout také na naše fanoušky.

Staré Město se díky vám všem stává nejlepší v návštěvnosti. O 114 diváků jsme získali s počtem 1257 platících diváků první místo před Horní Suchou v celkové návštěvnosti na domácích utkáních. Nejnižší návštěvnost zaznamenal Jablunkov s celkem 434 platícími diváky za celou podzimní část.

Prvenství držíme také v průměrné návštěvnosti s průměrem 210 platících diváků. Na druhém místě je opět Horní Suchá s průměrem 186 diváků na zápas. Nejnižší průměr drží s hodnotou 62 diváků Jablunkov. Nejvyšší návštěvnost byla na utkání utkání Horní Suchá – Baník Albrechtice, kterému přihlíželo 327 platících diváků.

Do statistiky platících diváků se počítají pouze dospělí muži a senioři. Ženy, děti a členové klubu mají vstup na zápasy Prvního SC Staré Město zdarma.

Návštěvnost domácích zápasů

Průměrná návštěvnost

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality