Překvapení v Jablunkově

  • Vydáno: 24.04.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_jablunkov_sm_2122
Po třech volných víkendech si muži odváží s Jablunkova tři body.
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Po s obou stran opatrném začátku jsme se prosadili ve 14. minutě, po velkém závaru před brankou domácích, kdy David Forch tečoval střelu Honzy Blažka přesně k tyči. Do konce 1. poločasu byli domácí aktivnější, nám se nedařilo proměnit rychlé protiútoky, ať již vinou hrbolatého terénu nebo špatným zpracováním míče ve finální fázi akce. Před koncem poločasu odpustil sudí domácím penaltu po faulu na Víťu Kaňoka. Do druhého poločasu jsme nastoupili s odhodláním přidat rychle druhý gól, což se nám ve 47. minutě po kombinaci před šestnáctkou soupeře a střele Kamila Střalky k tyči podařilo. Ve zbytku utkání jsme soupeře pustili do jediné šance kterou zlikvidoval Vojta Uher. My jsme své další 3 šance neproměnili. I tak si odvážíme důležité vítězství a tři body. Hráčům děkujeme za zodpovědný a bojovností podpořený výkon. Doufáme, že v dalších přidáme i více fotbalových dovedností, které tentokrát znemožňoval nerovný terén. Poděkovat bych chtěl také fanouškům, kteří nás přijeli podpořit do dalekého Jablunkova.
⚔️ 🟢🔴 1.FK Spartak Jablunkov 0:2 (0:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky SM: 14′ – Forch D., 47′ – Střalka K.
👥 Sestava: Uher V. – Hodula T. (88′ ⬇️), Kmošťák Š., Dušík M., Rakovcij M. – Pavela L., Šimek O., Forch D., Kaňok V. – Blažek J. (80′ ⬇️),Střalka K. (85′ ⬇️)
👥 Střídačka: Bakota J. (88′ ⬆️), Bakota F. (85′ ⬆️), Vojkovský O. (80′ ⬆️)
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps