Přípravný zápas na půdě Krnova jsme prohráli

  • Vydáno: 13.03.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_krnov_sm_priprava_2122
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Včerejší zápas jsme odehráli na půdě vedoucího celku krajského přeboru, mužstva Krnova. K zápasu jsme opět jeli s 12 hráči, z toho 4 byli zapůjčeni a tímto bych jim i jejich klubům chtěl poděkovat za pomoc. Přestože v tomto složení hráli poprvé, předvedli výborný výkon. V 19. minutě po rychlém útoku po pravé straně, kdy Ondra Hyrník využil chybného postavení gólmana a střelou k pravé tyči otevřel skóre zápasu. Z vedení jsme se neradovali dlouho. Po pasu za naší obranu Ondra Šimek ve snaze uklidit míč do bezpečí nastřelil nohu naběhnuvšího hráče tak nešťastně, že míč vysokým obloukem přeletěl našeho brankáře a skončil v síti. Druhý gól domácí po centru z pravé strany, který prolétl pokutovým územím až na druhou tyč, kde osamocený útočník hlavičkoval do odkryté brány. V prvním poločase mohl vyrovnat David Forch, kdy po samostatné akci trefil domácího brankáře. V druhém se obraz hry nezměnil, domácí měli míč častěji na svých kopačkách a my jsme hrozili z brejkových situací, které jsme však nedokázali dovést do úspěšného konce. Třetí gól dali domácí po odraženém míči, kdy se domácí záložník, spoza šestnáctky trefil halfvolejem přímo k tyči. Čtvrtý gól padl po nedoražení volného hráče domácích, který se mohl s míčem uvnitř pokutového území otočit a zamířit přesně k tyči. Ve zbytku utkání měl ještě Filip Bakota dvě příležitosti ke zkorigování zápasu, ale ani jednu nevyužil. Musím hráče pochválit za předvedený výkon, protože donutili domácí hráče hrát naplno po celý zápas a byli mu důstojným soupeřem v jeho generálce na sezónu.
⚔️ 🟡🔵 FK Krnov 4:1 (2:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky: Hyrník
👥 Sestava: Uher V. – Bakota J., Papaj D., Štěrba P., Šimek O. – Kulštejn D., Blažek J., Kaňok V., Vojkovský A. – Forch D., Hyrník O.
👥 Střídačka: Bakota F.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps