Přípravný zápas na půdě Krnova jsme prohráli

  • Vydáno: 13.03.2022
  • Rubrika: Muži
muzi_krnov_sm_priprava_2122
📍 Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: Včerejší zápas jsme odehráli na půdě vedoucího celku krajského přeboru, mužstva Krnova. K zápasu jsme opět jeli s 12 hráči, z toho 4 byli zapůjčeni a tímto bych jim i jejich klubům chtěl poděkovat za pomoc. Přestože v tomto složení hráli poprvé, předvedli výborný výkon. V 19. minutě po rychlém útoku po pravé straně, kdy Ondra Hyrník využil chybného postavení gólmana a střelou k pravé tyči otevřel skóre zápasu. Z vedení jsme se neradovali dlouho. Po pasu za naší obranu Ondra Šimek ve snaze uklidit míč do bezpečí nastřelil nohu naběhnuvšího hráče tak nešťastně, že míč vysokým obloukem přeletěl našeho brankáře a skončil v síti. Druhý gól domácí po centru z pravé strany, který prolétl pokutovým územím až na druhou tyč, kde osamocený útočník hlavičkoval do odkryté brány. V prvním poločase mohl vyrovnat David Forch, kdy po samostatné akci trefil domácího brankáře. V druhém se obraz hry nezměnil, domácí měli míč častěji na svých kopačkách a my jsme hrozili z brejkových situací, které jsme však nedokázali dovést do úspěšného konce. Třetí gól dali domácí po odraženém míči, kdy se domácí záložník, spoza šestnáctky trefil halfvolejem přímo k tyči. Čtvrtý gól padl po nedoražení volného hráče domácích, který se mohl s míčem uvnitř pokutového území otočit a zamířit přesně k tyči. Ve zbytku utkání měl ještě Filip Bakota dvě příležitosti ke zkorigování zápasu, ale ani jednu nevyužil. Musím hráče pochválit za předvedený výkon, protože donutili domácí hráče hrát naplno po celý zápas a byli mu důstojným soupeřem v jeho generálce na sezónu.
⚔️ 🟡🔵 FK Krnov 4:1 (2:1) První SC Staré Město 🟢⚪️
⚽️ Branky: Hyrník
👥 Sestava: Uher V. – Bakota J., Papaj D., Štěrba P., Šimek O. – Kulštejn D., Blažek J., Kaňok V., Vojkovský A. – Forch D., Hyrník O.
👥 Střídačka: Bakota F.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality