Staré Město pokračuje na vítězné vlně. V útoku naskočil i brankář Dominik Smolík

  • Vydáno: 20.05.2024
  • Rubrika: Muži
20240518_muzi_petrvald

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

V žádném případě nechceme, aby kluci zbývající zápasy po jistotě postupu do krajského přeboru dohrávali tak nějak jen z povinnosti. Před utkáním jsme je proto nabádali k aktivní hře, aby soupeře nepodcenili a utkání odehráli naplno. Chceme nejen aby se hrou sami bavili, ale také aby s naší prezentací byli spokojeni staroměstští fanoušci. Kdo na sobotním zápase byl, tak asi ještě teď kroutí hlavou, co že jsme schopni zahodit. Pozitivní je, že se kluci do těch šancí dostali, ale s těmi příležitostmi si zkrátka musíme poradit daleko lépe. Soupeře jsme jasně přehrávali, vstřelili mu čtyři góly, ale těch branek mohlo být klidně za poločas i deset. Po změně stran už tempo hry trochu opadlo, což už je taková ta česká nátura. Sice jsme si splnili jeden předsezónní cíl, jsme však potěšeni, že hráči samotní přišli hned s dalšími metami, na které by rádi ještě do konce sezony dosáhli. Zda se jim to podaří, to už záleží pouze a jen na nich samotných. My je k tomu můžeme jen popostrčit. Velké díky divákům, kteří dorazili v hojném počtu. Skoro čtyři stovky diváků na I. A třídu je zkrátka nádhera.

První SC Staré Město – TJ Hepo Petřvald 6:0 (4:0)
⚽ Branky: 21. a 23. Pavela Libor, 34. a 87. Baran Tomáš, 43. Fojtík Adam, 61. Forch David.

Rozhodčí: Vojkovský Michael – Podracký Pavel, Machala Petr. ŽK: Smolík Dominik – Budina Tomáš. Diváci: 380.
👥 Sestava: Svoboda David – Vyvial Patrik, Dušík Martin (46. Šimek Ondřej), Forch David – Sušovský Martin (46. Boček Lukáš), Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav (46. Vojkovský Ondřej), Buchlovský Jakub, Pavela Libor – Baran Tomáš, Glembek Přemysl (72. Smolík Dominik). Trenéři: Hlaváč Radomír a Schedling Robert.

Podrobné statistiky z utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.
Celý zápas najdete zde.
Sestřih z utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality