Staroměstští muži pokračují na vítězné vlně. Smilovice odjely se šesti obdrženými brankami

  • Vydáno: 06.05.2024
  • Rubrika: Muži
20240504_muzi_smilovice

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

Výhra je sice jednoznačná, ale nerodila se vůbec lehce. Ještě před utkáním jsme museli řešit z různých důvodů absenci pěti hráčů. K nim se pak ještě přidali další dva, kteří se během první půle zranili (oběma našim zraněným přejeme brzký návrat na hřiště, ale to největší přání je, aby to těžší zranění Dana Papaje bylo bez nějakých vážných komplikací), takže do hry naskočili i dorostenci. Ti měli zase v nohách svůj zápas a k tomu i středeční dohrávku s lídrem soutěže. Musíme tedy opravdu před touhle partou smeknout, jak se dokázala se vším poprat. Co se týče hry, tak jsme věděli, že Smilovice jsou silné především na jejich malém hřišti, venku si už tak dobře nevedou. A právě velké plochy jsme chtěli proti nim využít. Soupeř kousal pokud měl ještě síly. Po třetí brance už fyzicky odešel. Škoda obdrženého gólu, ale pozitivní zase je, že se klukům začalo dařit směrem dopředu, o čemž svědčí jedenáct vstřelených branek ve dvou zápasech. Teď se musíme dát v týdnu dohromady a jít si následující nedělní zápas do Kozlovic užít. Věříme, že tam za námi přijede mnoho našich fanoušků kteří nás v průběhu celé sezóny podporovali a přijedou si zápas užít taky.

První SC Staré Město – SC Smilovice 6:1 (2:0)
⚽ Branky: 85. a 86. Boček Lukáš, 11. Sušovský Martin, 20. Vyvial Patrik, 55. Baran Tomáš, 69. Kaňok Vítězslav – 79. Kisza Rostislav.
Rozhodčí: Ražný Jan – Nguyen Huu Hung, Pokorný Tomáš. ŽK: Žebrok Jan (Smilovice). Diváci: 415.

👥 Sestava: Smolík Dominik – Papaj Daniel (38. Šimíček Dominik, 77. Nguyen Huu Nam), Dušík Martin, Šimek Ondřej – Vyvial Patrik, Sušovský Martin, Kaňok Vítězslav, Buchlovský Jakub, Boček Lukáš – Baran Tomáš, Střalka Kamil (28. Vojkovský Ondřej). Trenéři: Hlaváč Radomír a Schedling Robert.

Podrobné statistiky z utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.
Video z utkání najdete zde.
Sestřih z utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality