V derby vítězně!!!

  • Vydáno: 14.06.2022
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Martina Vojkovského: V posledním zápase jarní části sezóny jsme přivítali na svém hřišti tým z Dobré. Všichni jsme chtěli konečně v domácím utkání získat 3 body a potěšit naše fanoušky. V prvním poločase jsme si vytvořili 4 gólové šance, proměnili jsme až tu poslední kdy se ve 43. minutě trefil z úhlu ke vzdálenější tyči David Gros. To už předtím zahodil dvě šance a jednu Libor Pavela. Tým hostů toho moc nepředvedl, jedinou střelu z dálky poslal asi 2 metry nad naši bránu. V poločase jsme hráčům v kabině kladli na srdce ať nepoleví v aktivní hře a snaží se co nejdříve přidat další branky a poté utkání v poklidu dohrát. Hráči to ovšem vzali z druhého konce. Prvních 15 minut druhého poločasu to byli hosté, kteří převzali otěže zápasu. Poté si asi hráči uvědomili, že takto utkání nedovedou do vítězného konce a přidali jak se říká pod kotlem. V 76. minutě se po kombinaci na pravé straně prosadil Libor Pavela, jak trefně komentoval hlasatel, „krásným centrem“ vymetl šibenici hostující branky. Po třech minutách zahrával Ondřej Šimek ze středového kruhu přímý kop a našel za obranu naběhnutého Jakuba Bakotu, který z voleje přehodil brankáře hostů. V 88. minutě přidal Jakub Bakota svůj druhý gól v utkání, když doslova dotlačil za hostujícího brankáře svou dorážku po zblokované střele Davida Grose. Derby tak skončilo výsledkem 4:0 pro domácí tým. Hráči, trenéři a všichni fotbaloví nadšenci, kteří se starají o chod fotbalového klubu ve Starém Městě děkují fanouškům, sponzorům a v neposlední řadě manželkám a přítelkyním za jejich podporu v právě skončeném ročníku a věří v podporu a přízeň v tom následujícím. Sportu zdar a fotbalu zvláště!

⚔️ 🟢⚪ První SC Staré Město 4:0 (1:0) TJ Sokol Dobrá 🔴🟡
⚽️ Branky: Gros D., Pavela L., Bakota J. 2x

👥 Sestava: Uher V. – Rakovcij M., Kmošťák Š., Šimek O., Mašlonka J. – Vojkovský O. (69′ ⬇️), Sáblík J. (86′ ⬇️), Dušík M., Pavela L., Hodula T. (81′ ⬇️), – Gros D.
👥 Střídačka: Bakota J. ( 69′ ⬆️), Forch D. ( 86′ ⬆️), Hejda J., Iberla P. (81′ ⬆️)

Fotografka: Tereza Vojkovská,

Odkaz na všechny fotky z #DERBY naleznete zde.

msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps