V Raškovicích nám vyšly brejky, odvezli jsme si zasloužené vítězství

  • Vydáno: 22.08.2023
  • Rubrika: Muži
Hodnocení trenéra Radomíra Hlaváče: „Do druhého mistrovského utkání jsme šli s cílem potvrdit úvodní domácí výhru s Kopřivnicí a odvézt si z Raškovic tři body. To se nám také povedlo a výsledkově jsme spokojení. Méně však už s předvedenou hrou. Je pravdou, že se zápas hrál v úmorném vedru a pravděpodobně se to podepsalo i na úrovni utkání, i přesto se s tím kluci měli lépe vyrovnat. Hra byla hodně rozkouskovaná. Chyběl nám klid na míči a větší pohyb bez něj. Z toho důvodu jsme měli hodně nevynucených ztrát a zákonitě nám vázla kombinace. Co nám ale vycházelo, hlavně v prvním poločase, to byly brejkové situace, ze kterých se nám podařilo vstřelit do 30. minuty tři branky. To v podstatě určilo další průběh utkání. My jsme si v poločase řekli, že náš výkon musíme zlepšit, ale nestalo se. I takové zápasy se ale hrají, kdy se herně nedaří, ale musíte je výsledkově zvládnout, a to se nám povedlo. Získané tři body jsou pro nás důležité, ale všichni víme, že našim fanouškům dlužíme lepší podívanou a o tu se budeme snažit v domácím sobotním utkání s Jablunkovem.“
TJ Pražmo-Raškovice 1:3 (0:3) První SC Staré Město
⚽ Branky SM: 9. Boček, 21. a 33. Baran
👥 Sestava: Smolík – Baran (76. Střalka), Kaňok, Boček, Papaj (88. Šimek), Sušovský, Fojtík, Glembek, Forch, Dušík (K), Vyvial (66. Pavela)
👥 Střídačka: Halabica, Střalka, Šimek, Pavela, Ježík, Tomančák, Hejda

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality