Ve třetím přípravném utkání jsme bohužel prohráli

• Vydáno: 26.07.2022
  • Rubrika: Muži
prispevky_muzi

V pátek 22. července jsme v rámci dalšího zápasu letní přípravy zavítali do Raškovic.

Hodnocení trenéra Jana Žižky: „Utkáni se mi nehodnotí vůbec lehce, vzhledem k tomu že soupeř toto utkání odehrál s dvanácti hráči, zatímco my jsme mohli v poločase vystřídat prakticky celou sestavu. Čekal jsem vzhledem k tomu, že jsme měli dostatek hráčů na vystřídání, že to kluci pojmou více běžecky a kondičně. V prvním poločase jsme se do pár slibných šancí dostali, ale bohužel jsme je neproměnili. Naopak soupeř po našich chybách nebo nedorozuměních mezi hráči vstřelil dva góly. V poločase tak vedl 2:0 zcela zaslouženě, hráli velice organizovaně, zatímco my jsme ten zápas pojali jen jako přátelské utkání s čímž jako trenéři spokojení nejsme, protože takové zápasy i když jsou v přípravě musíme prostě vyhrávat. Doufáme že v neděli od 17:00 v Petřvaldu to už bude všechno úplně o něčem jiném, že budeme více draví a budeme ten výkon stupňovat už do soutěžního tempa.

⚔️ TJ Sokol Raškovice 3:1 (2:0) První SC Staré Město
⚽️ Branky: Střalka K.
👥 Sestava 1. poločas: Uher V. – Tomančák F., Vyvial P., Dušík M., Bakota J.  – Blažek J., Kaňok V., Baran J., Gros D., Pavela L.  – Střalka K.
👥 Sestava 2. poločas: Uher V. (60′ ⬆️ Hejda J.) – Mašlonka J., Vyvial P. (75′ ⬆️ Tomančak F.), Dušík M. (75′ ⬆️ Kaňok V.), Šimek O. – Kulštejn D., Supik D., Gros D., Hodula T., -Vojkovský O., Baran J. (80′ ⬆️ Střalka K.)

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.