Výhra v Kozlovicích zajistila Starému Městu historický postup do krajského přeboru

  • Vydáno: 13.05.2024
  • Rubrika: Muži
20240512_muzi_kozlovice

Hodnocení trenérů První SC Staré Město Radomíra Hlaváče a Roberta Schedlinga:

Tak jsme první, no a co. Do dnešního zápasu jsme šli s jasným cílem proměnit první postupový mečbol a povedlo se. Ve dvacáté minutě jsme šli po dvou neproměněných šancích do vedení, které však trvalo jenom minutu, když jsme po naší nekoncentraci dovolili domácím srovnat skóre. Do poločasu jsme si ale vedení vzali zpět dvěma slepenými brankami. Druhý poločas bylo na klucích vidět, že si fotbal chtějí užívat. S přibývajícími minutami bylo ale taky vidět, že se nemohou dočkat, až rozhodčí naposledy foukne do píšťalky a oni budou moci oslavit vytoužený postup do krajského přeboru. Myslím, že jsme soutěž vyhráli zaslouženě, navíc pět kol před jejím koncem. Klobouk dolů před touto partou kluků. Poděkovat musíme fanouškům v čele s Cigim za obrovskou podporu po celou sezónu, ale také všem lidem, kteří se jakkoliv podílejí na fungování klubu. Soutěž nám ale ještě neskončila a my se ji budeme snažit dohrát s co nejlepším výsledkem.

FC Kozlovice – První SC Staré Město 1:5 (1:3)
⚽ Branky: 38. a 64. Buchlovský Jakub, 21. Glembek Přemysl, 34. Dušík Martin, 87. Baran Tomáš – 22. Skurka Tomáš.
Rozhodčí: Bolec Jakub – Bednář Marcel, Nguyen Huu Hung. Delegát: Lalík David. ŽK: Krpec Martin, Chlebek Přemysl – Vyvial Patrik, Kaňok Vítězslav. Diváci: 300.

👥 Sestava: Smolík Dominik – Vyvial Patrik (76. Pavela Libor), Dušík Martin, Smilowski Vojtěch (46. Forch David) – Sušovský Martin, Fojtík Adam, Kaňok Vítězslav, Buchlovský Jakub, Boček Lukáš (76. Vojkovský Ondřej) – Baran Tomáš, Glembek Přemysl. Trenéři: Hlaváč Radomír a Schedling Robert.

Podrobné statistiky z utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality