Změny v kádru Áčka před sezónou

  • Vydáno: 10.08.2023
  • Rubrika: Muži

Pod taktovkou nového trenéra vyběhnou hráči našeho Áčka už tuto sobotu od 17:00 na domácím hřišti k prvnímu soutěžnímu zápasu nové sezóny proti nováčkovi soutěže FC Kopřivnice.

V letní pauze došlo v kádru k několika změnám. U týmu skončili trenéři Martin Vojkovský a Pavel Recman, oba dále v klubu pokračují ve své práci. Martin Vojkovský jako trenér starší přípravky a Pavel Recman jako hlavní kouč našeho dorostu. Otěže u Áčka tak převzal Radomír Hlaváč.

V našem Áčku skončili různých důvodů David Gros a Jakub Sáblík. Tomáš Hodula přestoupil do TJ Sokol Ostravice a Marek Rakovcij do TJ Slovan Ostrava. Řeší se přestupy Miloše Virága a Davida Supika.

Do klubu se vrátili tři hráči se staroměstskou historií, z SK Brušperk přestoupil Přemysl Glembek, dále Vojtěch Smilowski z FC Vratimov, se kterým slavil postup do divize. Z Vojkovic se vrátil Martin Sušovský. Na poslední chvíli se podařilo doladit na půlroční hostování Jakuba Buchlovského z divizního SK Beskyd Frenštát.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality