Soupiska pro zahájení přípravy

Mužstvo koučů Jana Žižky a Martina Vojkovského v neděli zahájí svou společnou část přípravy. Před zahájením jarní části sezony odehraje naše Áčko zápasy ve frýdeckomísteckém Okresním poháru. V rámci přípravných zápasů odehraje první tým Starého Města tři utkání – Sedliště, Petřvald n. M., Hlubina „B“, o místě konání, datumu a času výkopu zápasu upřesníme později.

Ze Starého Města se od týmu zatím odpojili pouze dva hráči. Jakub Mašlonka se se svolení s tréninkovou činností připravuje v Palkovicích a David Supik se rozhodl z osobních důvodů přerušit fotbalovou kariéru..

Svolení zahájit přípravu ve staroměstském klubu dostalo fryčovické duo Richard Srubek a Lukáš Boček. Do přípravy našeho Áčka se také zapojí tři dorostenci – Patrik Iberla, Roman Žiga a Samuel Ježík. Áčko mohou během přípravy doplňovat i jiní dorostenci. Ve Starém Městě by chtěli zkusit fotbalové štěstí momentálně bez angažmá Patrik Ostrák a Miloš Virág.

Soupiska:

Jakub Hejda, Daniel Němec, Vojtěch Uher, Adam Zbořil – Jakub Bakota, David Forch, Patrik Iberla, Libor Pavela, Daniel Papaj, Richard Srubek, Ondřej Šimek, Filip Tomančák, Patrik Vyvial, Tomáš Baran, Jan Blažek, Martin Dušík, Adam Fojtík, Tomáš Hodula, Vítězslav Kaňok, Jakub Sáblík, Ondřej Vojkovský, Roman Žiga, Filip Bakota, Lukáš Boček, David Gros, Lukáš Kaulinec, Samuel Ježík, Patrik Ostrák, Kamil Střalka, Miloš Virág

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality