Soupiska pro zahájení přípravy

Mužstvo koučů Jana Žižky a Martina Vojkovského v neděli zahájí svou společnou část přípravy. Před zahájením jarní části sezony odehraje naše Áčko zápasy ve frýdeckomísteckém Okresním poháru. V rámci přípravných zápasů odehraje první tým Starého Města tři utkání – Sedliště, Petřvald n. M., Hlubina „B“, o místě konání, datumu a času výkopu zápasu upřesníme později.

Ze Starého Města se od týmu zatím odpojili pouze dva hráči. Jakub Mašlonka se se svolení s tréninkovou činností připravuje v Palkovicích a David Supik se rozhodl z osobních důvodů přerušit fotbalovou kariéru..

Svolení zahájit přípravu ve staroměstském klubu dostalo fryčovické duo Richard Srubek a Lukáš Boček. Do přípravy našeho Áčka se také zapojí tři dorostenci – Patrik Iberla, Roman Žiga a Samuel Ježík. Áčko mohou během přípravy doplňovat i jiní dorostenci. Ve Starém Městě by chtěli zkusit fotbalové štěstí momentálně bez angažmá Patrik Ostrák a Miloš Virág.

Soupiska:

Jakub Hejda, Daniel Němec, Vojtěch Uher, Adam Zbořil – Jakub Bakota, David Forch, Patrik Iberla, Libor Pavela, Daniel Papaj, Richard Srubek, Ondřej Šimek, Filip Tomančák, Patrik Vyvial, Tomáš Baran, Jan Blažek, Martin Dušík, Adam Fojtík, Tomáš Hodula, Vítězslav Kaňok, Jakub Sáblík, Ondřej Vojkovský, Roman Žiga, Filip Bakota, Lukáš Boček, David Gros, Lukáš Kaulinec, Samuel Ježík, Patrik Ostrák, Kamil Střalka, Miloš Virág

msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps