Staré Město navázalo spolupráci s mobilní detailingovou firmou Lazně pro Auta.
 
Firma Lázně pro auta působící po celém moravskoslezském kraji se postará o interiér a exteriér vašeho auta. Přelomový projekt Lázně pro auta, kde to děláme srdcem, kvalitně, rychle a pohodlně pro naše klienty.
Jsme mobilní mycí služba. Od telefonu k Vám domů. S Vaším autem můžete buď přijet na jednu z našich poboček Dobrá či Ostrava, nebo si pro auto můžeme přijet my dovezeme si ho k nám a jakmile bude auto připravené tak Vám ho dovezeme zpátky a nebo můžeme přijet přímo na Vaší adresu kde se o Vaše auto postaráme.
 
V praxi? Domluvíme si termín a my dojedeme tam, kam se Vám to zrovna hodí, potřebujeme minimum věcí, no a Vy si můžete dát kafíčko, udělat své, my Vám do 180 minut ukážeme Vaše auto, to bude krásné, čisté, ošetřené a voňavé. Za kvalitu a preciznost ručíme!
 
Do dnešního data, jsme udělali přes +290 proměn automobilů a výsledky můžete ohodnotit sami na naších sociálních sítích.
 
📲 https://lazneproauta.cz
https://www.instagram.com/lazneproauta/
https://www.facebook.com/lazneproauta

https://www.instagram.com/p/Co2uoB3OJsq/

msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps
logo_lazne_pro_auta
sport_velicka_logo
palec_barber_shop
restaurace_u_hucky_logo
logo_slezan_holding
logo_batz_czech