Staré Město navázalo spolupráci s mobilní detailingovou firmou Lazně pro Auta.
 
Firma Lázně pro auta působící po celém moravskoslezském kraji se postará o interiér a exteriér vašeho auta. Přelomový projekt Lázně pro auta, kde to děláme srdcem, kvalitně, rychle a pohodlně pro naše klienty.
Jsme mobilní mycí služba. Od telefonu k Vám domů. S Vaším autem můžete buď přijet na jednu z našich poboček Dobrá či Ostrava, nebo si pro auto můžeme přijet my dovezeme si ho k nám a jakmile bude auto připravené tak Vám ho dovezeme zpátky a nebo můžeme přijet přímo na Vaší adresu kde se o Vaše auto postaráme.
 
V praxi? Domluvíme si termín a my dojedeme tam, kam se Vám to zrovna hodí, potřebujeme minimum věcí, no a Vy si můžete dát kafíčko, udělat své, my Vám do 180 minut ukážeme Vaše auto, to bude krásné, čisté, ošetřené a voňavé. Za kvalitu a preciznost ručíme!
 
Do dnešního data, jsme udělali přes +290 proměn automobilů a výsledky můžete ohodnotit sami na naších sociálních sítích.
 
📲 https://lazneproauta.cz
https://www.instagram.com/lazneproauta/
https://www.facebook.com/lazneproauta

https://www.instagram.com/p/Co2uoB3OJsq/

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality