Dorostenci doma na těžkém terénu podlehli Kozlovicím

Dorostenci podlehli podruhé v řadě a znovu nezískali ani bod. Na velmi rozmočeném hřišti prohráli s nováčkem soutěže 1:3.

Už od začátku utkání bylo jasné, že se nebude jednat o žádný velmi kombinační fotbal, kvůli terénu, který byl pod vodou. První minuty si oba týmy vyzkoušely, kde míč bude stát kvůli kalužím vody. Od 15. minuty už to však byl fotbal nahoru dolů. Velmi kluzký povrch umožnil útočníkům jít do rychlých protiútoků. Staroměstští dorostenci se však za první poločas nedostali k žádné větší šanci. Naopak soupeř z Kozlovic využil promočeného trávníku a svou první a jedinou střelou z dálky vstřelil gól na 0:1 Do šaten se tak šlo za příznivého stavu pro hosty.

Druhý poločas přinesl změny v sestavě domácích a hra se okamžitě otočila v jejich prospěch. Hned v 53. minutě vypadl brankáři hostů míč z ruky, a do prázdné brány střílel vyrovnávající gól Jakub Tománek. Ovšem o 15 minut později přišla viditelná ruka Adama Zbořila a hosté kopali pokutový kop, který sice Jakub Hejda vyrazil, ale míč se následně stočil do brány a Kozlovice si vzaly své vedení nazpátek. Tlak domácích v posledních minutách na vyrovnávací gól nestačil, hosté v 90. minutě navíc vstřelili pojišťovací gól a utnuli všechny naděje na alespoň bod pro Staroměstské.

První SC Staré Město starší dorost 1:3 (0:1) FC Kozlovice starší dorost
⚽ Branky: 53. Tománek Jakub - 33., 68. (pen.), 89. Žáček Josef
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii z utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality