Dorostenci v derby proti Dobré pouze remizovali

Dorostenci přivítali 21. října v posledním domácím zápase tohoto kalendářního roku dorostence z Dobré. Derby však skončilo bezbrankovou remízou a oba týmy si tak po zápase připsaly pouze bod.

Zápas začal ve vysokém tempu, mnoho soubojů, faulů a rychlé protiútoky se střídaly na obou stranách. První šanci si vytvořili domácí, když Jakub Tománek se dostal svou inviduální akcí až do pokutového území, kde byl zastaven proti pravidlům. Rozhodčí však penaltu nenařídil a v zápase se pokračovalo dál. Ovšem v 16. minutě běžel do samostatného úniku Matyáš Kresta, který se dostal až před gólmana hostů. Srážka Matyáše Kresty a brankáře z Dobré nedopadla vůbec dobře, když domácí hráč byl odnesen na nosítkách a v pozdější fázi odvezen do nemocnice. Emoce na hřišti se tak ještě víc vyostřily a obě mužstva začala své protivníky daleko víc dojíždět. První poločas tak skončil bez branek.

Druhý poločas začal ve stejném tempu jako ten první. K mnoha faulům docházelo na obou stranách a vynikající obrany obou mužstev nedovolovaly útočníkům žádné větší šance ke vstřelení branky. Jednu a tu největší si vytvořili znova domácí, když se ke střele dostal Samuel Ježík, kterému však rána vůbec nesedla a brankář hostů tak bez problému míč chytil. Důležité zákroky si také připsala obrana Staroměstských a brankář Jakub Hejda, jelikož hosté z Dobré si ke konci zápasu vytvořili tlak v šestnáctce domácích hráčů. Gól si však nepřipsala ani jedna strana a proto také zápas skončil bezbrankovou remízou 0:0.

První SC Staré Město starší dorost 0:0 (0:0) TJ Sokol Dobrá starší dorost
⚽ Branky: -
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality