Hráči staršího dorostu deklasovali Vlčovice

Starší dorost hrál v neděli 9. října 2022 další zápas krajské soutěže dorostu proti týmu z Vlčovic, kde chtěli staroměstští starší dorostenci po dvou porážkách zase bodovat.

"Začátek zápasu jsme začali dobře a hned si vytvořili zajímavé šance. V 6. minutě přišlo zranění Patrika Pastuchy, který už bohužel do zápasu nenastoupil. Kluky to nabudilo a začali hrát svoji hru. Byla radost se na ni dívat. Do poločasu jsme vedli 0:5. Ve druhém poločase jsme chtěli pokračovat stejně jako v prvním a to se dařilo. I proto jsme v 60. minutě jsme na hřiště poslali hráče, co nemají tolik herního vytížení v zapase a musíme říct, že i s nimi jsme byli spokojeni. Chceme poděkovat hráčům, jak se zachovali při Patrikově zranění. Cely tým se semknul a držel spolu. Jsme super parta. Výhru samozřejmě věnujeme Patrikovi," hodnotili úspěšný zápas trenéři David Mohelník s Romanem Šimánkem.

Příští zápas odehrají dorostenci v sobotu 15. října doma proti TJ Václavovice.

FC Vlčovice-Mniší st. dorost 0:6 (0:5) První SC Staré Město st. dorost
⚽ Branky: 10. Kresta Matyáš, 22. Černý Václav, 35. Černý Václav, 40. Slezák Jakub, 63. Kresta Matyáš, 3. Ježík Samuel
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps