Starší dorostenci přímý souboj o druhou příčku v Těrlicku nezvládli

• Vydáno: 27.05.2024
  • Rubrika: Starší dorost
20240525_sd_terlicko

V sobotu 25.5. odehráli staroměští důležitý souboj o druhé místo na půdě Těrlicka. V případě výhry by se osamostatnili na druhé příčce to se jim ovšem nepodařilo a se soupeřem prohráli těsným výsledkem 2:1.

Začátek se vůbec staroměstským nepovedl už v 10. minutě mohli prohrávat 2:0, jenž soupeř nastřelil dvě tyčky. Staroměští vůbec nebyli ve své kůži a soupeře pouštěli ke všemu. Nedokázali na delší dobu podržet míč a soupeř hrozil každou akcí co si dokázal vytvořit. Ve 22. minutě přišla ve středu hřiště ztráta míče od Matyáše Kresty, který svou chybu hasil faulem před šestnáctkou. K míči se postavil hostující hráč, který prostřelil jak zeď tak i Jakuba Hejdu a domácí šli do vedení 1:0. Tento výsledek i přes další šance Těrlicka dokázali do konce poločasu hosté udržet.

Druhý poločas už vypadal ze začátku víc vyrovnaně a první šance si vytvořili i staroměští, kteří ovšem také nastřelili dvě tyčky. Další branku přidali znova domácí, jenž zase vstřelili gól z přímého kopu. Staroměští po brance okamžitě reagovali na průběh zápasu a začali hrát na tři obránce to domácím začalo dělat problémy a zatáhli svou obranu před brankáře. Po několika rychlých protiutocích se hosté konečně prosadili, když snižoval Nam Nguyen Huu. To bylo ovšem vše a zápas tak skončil prohrou pro staroměstské dorostence 2:1.

Další zápas odehrajou starší dorostenci na své půdě v sobotu 1.6. ve 14:30 proti Českému Těšínu.

FK Těrlicko 2022 starší dorost 2:1 (1:0) První SC Staré Město starší dorost

⚽ Branky: 23. Klimša Radovan, 62. Smetana David – 75. Nguyen Huu Nam
Rozhodčí: Kramný Rostislav. Diváků: 34.