Starší dorostenci vyhráli ve Fryčovicích. Ve středeční dohrávce přivítají Frýdlant

  • Vydáno: 29.04.2024
  • Rubrika: Starší dorost

Starší dorostenci v sobotu  27. dubna 2024 vyjeli na hřiště do Palkovic, kde odehráli svůj zápas proti týmu z Fryčovic. Dorostenci chtěli potvrdit nejen roli favorita, ale i svou předešlou formu, když od jara zatím nepohráli a to se jim povedlo i v tomhle zápase, kdy dokázali porazit i na jaře dosud neporažené Fryčovice.

Začátek poločasu byl pro starší dorostence dost odlišný od těch minulých, hráči Fryčovic na staroměstské vletěli tvrdou hrou což pár minut dělalo hostům problémy. Po prvotním tlaku domácích Staré Město najelo na „svou hru“ a dokázalo vstřelit první gól zápasu. Po rohovém kopu a nepovedeném zakončení se dostal sám před brankáře Adam Zbořil, který vstřelil první gól Staráčku. Toto vedení netrvalo o pár minut později se po faulu Patrika Pastuchy dostali ke standartní situaci hráči Fryčovic. Jeden z hráčů poslal balón na Jakuba Hejdu, který chyboval a pustil míč po špatném odskoku za svá záda. Stav utkání byl 1:1 a i přes veškerou snahu hostů vydržel stav do konce první půle.

Druhý poločas začal v jasné režii staroměstských, kteří dostali pod tlak celou obranu domácích. Jejich odměna v podobě gólu přišla v 56. minutě, vedení na stranu Starého Města strhnul Vojtěch Meca. Další branku přidali starší dorostenci v 65. minutě, prosadil se Matyáš Kresta, který se vrátil po dvouměsíčním zraněním. Na konci zápasu zahrávali hráči Fryčovic ještě penaltu, kterou proměnili a zkorigovali stav utkání. Staroměští už vyrovnání nedopustili a vyhráli na půdě Fryčovic 2:3.

Další zápas odehrajou dorostenci na domácí půdě v dohrávce proti Frýdlant nad Ostravicí 1. května 2024 ve 14:00 hodin.

TJ Sokol Fryčovice starší dorost 2:3 (1:1) První SC Staré Město starší dorost

⚽ Branky: 10., 88. (penalta) Galásek Marek – 18. Zbořil Adam, 56. Meca Vojtěch, 65. Kresta Matyáš

Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality