Utkání s Vlčovicemi se nedohrálo, dorost tak vyhrál kontumačně

První poločas začal dost netradičním způsobem, když hráči Vlčovic měli v poli pouze 7 hráčů a brankáře. Samozřejmě dorostenci Starého Města byli v standardním počtu na hřišti a nechtěli nic podcenit. Úkol byl ze strany domácích jasný, dát co nejrychleji góly, aby se na hřiště dostali také mladší a nezkušení hráči, ale to se vůbec nepovedlo. První gól si připsali až v 21. minutě po průnikové přihrávce na Vojtěcha Mecu. Nutno říci, že hosté se opravdu bránili dobře, když dorostenci se nedopracovali k žádné velké akci, další gól padl ve 35. minutě střelou Vladimíra Žídka a o 8 minut později zvyšoval na 3:0 Dominik Šimíček. Skončil tak první poločas za stavu 3:0

Druhý poločas však už nezačal z důvodu zranění na straně hostů, kteří už tak nemohli zápas díky nedostatečnému počtu hráčů dohrát, a tak zápas skončil stavem 3:0 pro domácí hráče a bude se kontumovat.

První SC Staré Město st. dorost 3:0 (3:0 nedohráno) FC Vlčovice-Mniší, z.s.
⚽ Branky: 21. Vojtěch Meca, 35. Vladimír Židek, 43. Dominik Šimíček
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality