Starší i mladší žáci porazili Orlovou shodně 6:1. Mladší žáci se stali mistry soutěže

  • Vydáno: 16.06.2024
  • Rubrika: Žáci
V neděli 16. června 2024 přivítali žáci v posledním utkání sezóny Slavii Orlová. Po vyrovnaném prvním poločase hosty zlomila třetí branka v jejich síti, kterou vstřeli Filip Bartko. Na konci zápasu se pak domácí v rozmezí sedmi minut trefili ještě třikrát a stanovili tak pro hosty krutou porážku. Jelikož v dohrávaném utkání mezi Odrami a Kozlovicemi vyhrál domácí celek, toto vítězství rozhodlo o konečném osmém místě Starého Města v soutěži.
První SC Staré Město starší žáci 6:1 (1:1) Slavia Orlová starší žáci

⚽ Branky: 9. Sobek Lukáš, 37. Vojkůvka Tobiáš, 52. Bartko Filip, 62. Kačandy Vojtěch, 67. Jalovec Patrik, 69. Bajtek Lukáš
Rozhodčí: Závodný Vít. Diváci: 69.

Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Mladší žáci vstoupili do utkání už jako mistr soutěže a na začátku zápasu byla znát únava z pátečního zakončení a sobotních oslav. I přesto o svém vítězství rozhodli už na konci prvního poločasu, kdy třetí gól vsítil Jakub Pohl. Ve druhém poločase už Staré Město kontrolovalo zápas a přidalo další tři branky. Po zápase ještě popřáli svému brankáři Jakubu Millerovi k narozeninám. Kuba si pro spoluhráče spolu s rodiči připravil narozeninový dort a oslavili tak společně i jeho prvenství ve statistice obdržených gólů v soutěži. Staré Město v kategorii mladších žáků tak tento rok poprvé v historii klubu dokázalo vyhrát nejen krajskou soutěž, ale i krajskou zimní ligu.

První SC Staré Město mladší žáci 6:1 (3:1) Slavia Orlová mladší žáci

⚽ Branky: 7., 57. Baláž Erik, 25. Lepka Samuel, 28. Pohl Jakub, 32. Korpas Prokop, 52. Žvak David – 23. Sendžo Patrik
Rozhodčí: Závodný Vít. Diváci: 50.

Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality