Starší i mladší žáci si vezou všechny body z Fryčovic

• Vydáno: 17.09.2022
  • Rubrika: Žáci
V sobotu 17. září 2022 se žáci utkali ve Fryčovicích proti domácímu Sokolu.
Staroměstští starší žáci umlčeli domácí fanoušky třemi góly v prvním poločase. Fryčovicím se povedl vstup do druhé půle, hned z prvního útoku dokázali snížit na 1:3. Zlomový moment nastal v 57. minutě, kdy Patrik Jalovec zvýšil vedení Starého Města na 1:4. Starší žáci tak v novém ročníku poprvé bodovali. Příští zápas odehrají v neděli 25. září v 10:00 doma proti Baníku Albrechtice.
TJ Sokol Fryčovice st. žáci 2:5 (0:3) První SC Staré Město st. žáci
⚽ Branky: 36. Rusinek Vojtěch, 70. Uherík Kryštof - 14. Stříž Marek, 21. Sobek Lukáš, 23. Hejda Jan, 57. Jalovec Patrik, 65. Stříž Marek
Podrobné statistiky utkání najdete zde.
Mladší žáci ve svém utkání diktovali tempo a třemi góly v prvním poločase určili jeho průběh. Ve druhém poločase domácí snížili, ale Matěj Tureček zkušeně vrátil třígolové vedení na stranu hostujícího celku. Fryčovice zkoušely zápas ještě zdramatizovat, kdy se jejich brankář Wlaka zapojil do postupných útoků, avšak konečnou podobu výsledku dal nejlepší hráč Starého Města - obránce Prokop Korpas. Příští zápas odehrají mladší žáci v neděli 25. září v 11:45 doma proti Baníku Albrechtice.
TJ Sokol Fryčovice ml. žáci 2:5 (0:3) Staré Město ml. žáci
⚽ Branky: 46. Merta Hugo, 57. Uherík Kryštof - 7. Ťahan Alexandr, 20. Březina Richard, 26. Lepka Samuel, 51. Tureček Matěj, 59. Korpas Prokop

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.