Souhrn zápasů všech kategorií

ČPP I.A třída mužů sk. B

Datum a časZápasVýsledek
18.06.2022 17:00Dolní Lutyně : Staré MěstoZRUŠENO
11.06.2022 17:00Staré Město : Dobrá4 : 0
04.06.2022 17:00Řepiště : Staré Město1 : 3
28.05.2022 17:00Staré Město : Vratimov B0 : 5
22.05.2022 16:30Libhošť : Staré Město3 : 1
18.05.2022 17:30Lučina : Staré Město1 : 1
14.05.2022 16:30Staré Město : Jistebník1 : 3
11.05.2022 17:30Staré Město : Dobratice0 : 0
08.05.2022 16:30Bystřice : Staré Město0 : 1
04.05.2022 17:30Baník Albrechtice : Staré Město9 : 0
30.04.2022 16:30Staré Město : Stonava0 : 3
23.04.2022 16:00Jablunkov : Staré Město0 : 2
27.03.2022 15:00Smilovice : Staré Město1 : 0
06.11.2021 14:00Staré Město : Dolní Lutyně0 : 0
30.10.2021 14:30Staré Město : Smilovice3 : 3
23.10.2021 14:30Dobrá : Staré Město1 : 3
16.10.2021 14:30Staré Město : Řepiště2 : 4
09.10.2021 15:00Vratimov B : Staré Město4 : 1
02.10.2021 15:00Staré Město : Libhošť3 : 1
28.09.2021 16:00Staré Město : Baník Albrechtice1 : 6
25.09.2021 15:30Jistebník : Staré Město0 : 1
18.09.2021 15:30Staré Město : Bystřice3 : 2
11.09.2021 16:00Stonava : Staré Město4 : 3
04.09.2021 16:00Staré Město : Jablunkov3 : 3
28.08.2021 16:30Staré Město : Lučina1 : 1
21.08.2021 16:30Dobratice : Staré Město2 : 2

DASYN Krajská soutěž staršího dorostu skupina B

DatumZápasVýsledek
18.06.2022 14:45Kopřivnice : Staré Město4 : 1
11.06.2022 14:30Staré Město : Dobrá1 : 3
04.06.2022 14:30Příbor : Staré Město4 : 3
28.05.2022 14:30Staré Město : Václavovice2 : 3
25.05.2022 17:30Staré Město : Slavia Orlová3 : 3
22.05.2022 12:30Těrlicko : Staré MěstoNEHRÁNO
14.05.2022 14:00Staré Město : Vlčovice4 : 1
08.05.2022 13:30Bystřice : Staré Město4 : 2
30.04.2022 14:00Staré Město : Český Těšín6 : 1
27.04.2022 16:30Staré Město : Fryčovice1 : 5
24.04.2022 13:45Inter. Petrovice : Staré Město3 : 3
12.04.2022 17:00Vendryně : Staré Město2 : 0
26.03.2022 15:00Staré Město : Loko. Petrovice8 : 4
06.11.2021 11:30Staré Město : Kopřivnice2 : 3
30.10.2021 10:00Loko. Petrovice : Staré Město3 : 6
28.10.2021 12:00Staré Město : Těrlicko0 : 3
24.10.2021 11:30Dobrá : Staré Město3 : 0
16.10.2021 12:00Staré Město : Příbor4 : 2
09.10.2021 15:00Václavovice : Staré Město7 : 1
26.09.2021 10:00Vlčovice : Staré Město5 : 3
18.09.2021 13:00Staré Město : Bystřice4 : 3
11.09.2021 10:00Český Těšín : Staré Město3 : 1
04.09.2021 13:30Staré Město : Inter. Petrovice4 : 0
28.08.2021 14:30Slavia Orlová : Staré Město4 : 2
21.08.2021 14:15Fryčovice : Staré Město1 : 3
14.08.2021 14:30Staré Město : Vendryně3 : 3

Okresní přebor mladšího dorostu

Datum a časZápasVýsledek
22.06.2022 17:30Staré Město : Nebory/Smilovice3 : 4
19.06.2022 15:00Staré Město : Metylovice10 : 0
12.06.2022 14:00Nebory/Smilovice : Staré Město0 : 8
05.06.2022 14:00Návsí : Staré MěstoNEHRÁNO
15.05.2022 14:00Metylovice : Staré Město1 : 10
07.05.2022 12:00Dobratice : Staré Město3 : 6
01.05.2022 13:00Návsí : Staré MěstoNEHRÁNO
23.04.2022 15:00Staré Město : Dobratice9 : 1
31.10.2021 15:00Staré Město : Metylovice5 : 2
24.10.2021 14:00Nebory/Smilovice : Staré Město3 : 5
17.10.2021 15:00Staré Město : Návsí17 : 1
09.10.2021 12:30Dobratice : Staré Město3 : 12
26.09.2021 13:00Metylovice : Staré Město1 : 4
19.09.2021 15:00Staré Město : Nebory/Smilovice8 : 3
12.09.2021 13:00Staré Město : Návsí10 : 0
05.09.2021 15:00Staré Město : Dobratice14 : 0

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž starších žáků skupina B

Datum a časZápasVýsledek
18.06.2022 12:00Slovan Havířov : Staré Město5 : 0
12.06.2022 10:00Staré Město : Petřvald4 : 1
05.06.2022 14:45Kozlovice : Staré Město6 : 0
29.05.2022 10:00Staré Město : Frýdlant n.O.1 : 3
22.05.2022 09:00Těrlicko : Staré MěstoNEHRÁNO
15.05.2022 10:00Staré Město : Bohumín0 : 5
07.05.2022 10:15Staříč : Staré Město7 : 1
04.05.2022 17:30Staré Město : Fryčovice2 : 2
01.05.2022 10:00Staré Město : Český Těšín0 : 1
23.04.2022 09:00Frenštát p. R. : Staré Město4 : 1
20.04.2022 17:15Staré Město : Baník Albrechtice2 : 2
16.04.2022 09:00Slavia Orlová : Staré Město1 : 4
07.11.2021 10:00Staré Město : Slovan Havířov0 : 2
28.10.2021 10:00Petřvald : Staré Město4 : 3
17.10.2021 10:00Staré Město : Kozlovice6 : 0
09.10.2021 09:00Frýdlant n.O. : Staré Město3 : 0
03.10.2021 10:00Staré Město : Těrlicko2 : 1
28.09.2021 13:30Staré Město : Slavia Orlová3 : 3
25.09.2021 10:00Bohumín : Staré Město1 : 1
19.09.2021 10:00Staré Město : Staříč4 : 1
12.09.2021 09:00Český Těšín : Staré Město0 : 8
05.09.2021 10:00Staré Město : Frenštát p. R.2 : 1
01.09.2021 17:15Baník Albrechtice : Staré Město1 : 3
21.08.2021 09:00Fryčovice : Staré Město0 : 1

ANGLICKY-TRAVNIK.CZ Krajská soutěž mladších žáků skupina B

Datum a časZápasVýsledek
18.06.2022 10:30Slovan Havířov : Staré Město5 : 0
12.06.2022 11:45Staré Město : Petřvald8 : 2
05.06.2022 13:15Kozlovice : Staré Město0 : 7
29.05.2022 11:45Staré Město : Frýdlant n.O.2 : 8
22.05.2022 10:45Těrlicko : Staré MěstoNEHRÁNO
15.05.2022 11:45Staré Město : Bohumín1 : 5
07.05.2022 12:00Staříč : Staré Město2 : 3
04.05.2022 16:00Staré Město : Fryčovice6 : 4
01.05.2022 11:45Staré Město : Český Těšín2 : 5
23.04.2022 10:45Frenštát p. R. : Staré Město2 : 3
20.04.2022 15:45Staré Město : Baník Albrechtice3 : 0
16.04.2022 10:45Slavia Orlová : Staré Město2 : 8
07.11.2021 11:45Staré Město : Slovan Havířov6 : 1
28.10.2021 11:45Petřvald : Staré Město0 : 3 (K)
17.10.2021 11:45Staré Město : Kozlovice9 : 2
09.10.2021 10:45Frýdlant n.O. : Staré Město4 : 0
03.10.2021 11:45Staré Město : Těrlicko4 : 4
28.09.2021 12:00Staré Město : Slavia Orlová7 : 1
25.09.2021 11:45Bohumín : Staré Město2 : 5
19.09.2021 11:45Staré Město : Staříč2 : 2
12.09.2021 10:45Český Těšín : Staré Město3 : 2
05.09.2021 11:45Staré Město : Frenštát p. R.5 : 4
01.09.2021 15:45Baník Albrechtice : Staré Město5 : 0
21.08.2021 10:45Fryčovice : Staré Město3 : 11

Okresní přebor mladších žáků 7+1

DatumZápasVýsledek 
20.06.2022 17:00Metylovice : Staré Město1 : 4
12.06.2022 13:00Staré Město : Hukvaldy6 : 2
04.06.2022 17:00Raškovice : Staré Město4 : 4
29.05.2022 13:00Staré Město : Nebory/Smilovice4 : 6
22.05.2022 10:00Dobrá/Nošovice : Staré Město6 : 2
15.05.2022 13:00Staré Město : Frýdlant n.O.7 : 2
09.05.2022 17:00Frýdek-Místek B : Staré Město0 : 12
01.05.2022 13:00Staré Město : Frýdek-Místek A8 : 7
25.04.2022 16:30Staré Město : Mosty3 : 3
22.04.2022 16:30Bystřice : Staré Město5 : 1
21.10.2021 16:00Nebory/Smilovice : Staré Město1 : 3
17.10.2021 13:00Staré Město : Dobrá/Nošovice1 : 7
10.10.2021 15:00Frýdlant n.O. : Staré Město10 : 4
06.10.2021 16:00Staré Město : Bystřice5 : 0
03.10.2021 13:00Staré Město : Frýdek-Místek B10 : 0
29.09.2021 16:30Staré Město : Metylovice5 : 2
27.09.2021 16:30Frýdek-Místek A : Staré Město8 : 3
22.09.2021 17:00Hukvaldy : Staré Město3 : 4
15.09.2021 16:00Mosty : Staré Město6 : 3
08.09.2021 17:00Staré Město : Raškovice2 : 10

Okresní přebor starší přípravky FM

Datum a časZápasVýsledekHřiště
16.06.2022 16:00St.Město B : St.Město A2 : 7Staré Město
09.06.2022 16:00Čeladná : Staré Město8 : 6Čeladná
30.05.2022 17:00FM D : St.Město A3 : 13Stadion Stovky
30.05.2022 17:00FM C : St.Město A7 : 9Stadion Stovky
24.05.2022 16:00St.Město A : Frýdlant n.O.15 : 11Staré Město
24.05.2022 16:00St.Město A : Ostravice9 : 13Staré Město
18.05.2022 16:30Nošovice/Dobrá : St.Město A9 : 5Raškovice
18.05.2022 16:30Raškovice : St.Město A19 : 3Raškovice
13.05.2022 16:00Staříč : St.Město ANEHRÁNOBrušperk
13.05.2022 16:00Brušperk : St.Město A7 : 17Brušperk
05.05.2022 16:00St.Město A : Metylovice13 : 1Staré Město
05.05.2022 16:00St.Město A : Kozlovice7 : 8Staré Město
27.04.2022 17:00FM B : St.Město ANEHRÁNOLískovec
27.04.2022 17:00FM A : St.Město A11 : 7Lískovec
21.04.2022 16:00St.Město A : Sedliště8 : 4Staré Město
21.04.2022 16:00St.Město A : LískovecNEHRÁNOStaré Město
11.04.2022 16:30Baška : St.Město A3 : 15Baška
11.04.2022 16:30Janovice : St.Město A4 : 16Baška
26.10.2021 16:00Sedliště : St.Město A7 : 13Sedliště
26.10.2021 16:00Čeladná : St.Město ANEHRÁNOSedliště
21.10.2021 16:00St.Město A : FM DNEHRÁNOStaré Město
21.10.2021 16:00St.Město A : FM CNEHRÁNOStaré Město
20.10.2021 15:00St.Město A : St.Město B20 : 8Staré Město
14.10.2021 16:00Frýdlant n.O. : St.Město A4 : 15Frýdlant n.O.
14.10.2021 16:00Ostravice : St.Město A4 : 9Frýdlant n.O.
08.10.2021 16:00St.Město A : Nošovice/Dobrá4 : 5Raškovice
08.10.2021 16:00St.Město A : Raškovice4 : 7Raškovice
30.09.2021 16:00St.Město A : Staříč20 : 0Staré Město
30.09.2021 16:00St.Město A : BrušperkNEHRÁNOStaré Město
28.09.2021 10:00Metylovice : St.Město A1 : 20Kozlovice
28.09.2021 10:00Kozlovice : St.Město A2 : 6Kozlovice
14.09.2021 16:00St.Město A : FM B2 : 4Staré Město
14.09.2021 16:00St.Město A : FM A1 : 28Staré Město
10.09.2021 16:00Lískovec : St.Město A0 : 9Lískovec
02.09.2021 17:00St.Město A : Baška14 : 1Staré Město
02.09.2021 17:00St.Město A : Janovice5 : 4Staré Město

Okresní přebor mladší přípravky FM

Datum a časZápasVýsledekHřiště
23.06.2022 16:30Baška A : Staré Město A2 : 12Baška
23.06.2022 16:30Baška B : Staré Město A2 : 22Baška
16.06.2022 16:00Staré Město A : BrušperkNEHRÁNOStaré Město
16.06.2022 16:00Staré Město A : Akademie Baník20 : 2Staré Město
02.06.2022 16:00Staré Město A : FM D11 : 14Staré Město
02.06.2022 16:00Staré Město A : FM C5 : 14Staré Město
26.05.2022 16:00Fryčovice : Staré Město A0 : 33Frýdlant n.O.
26.05.2022 16:00Frýdlant n.O. : Staré Město A7 : 21Frýdlant n.O.
19.05.2022 16:00Staré Město B : Staré Město A10 : 17Staré Město
12.05.2022 16:00Staré Město A : Kozlovice B18 : 6Staré Město
12.05.2022 16:00Staré Město A : Kozlovice A26 : 6Staré Město
05.05.2022 16:00FM B : Staré Město A1 : 33Stadion Stovky
05.05.2022 16:00FM A : Staré Město A5 : 15Stadion Stovky
28.04.2022 16:00Staré Město A : Sedliště12 : 9Staré Město
28.04.2022 16:00Staré Město A : Lučina12 : 4Staré Město
21.04.2022 16:00Raškovice : Staré Město A6 : 15Nošovice
21.04.2022 16:00Nošovice/Dobrá : Staré Město A2 : 22Nošovice
26.10.2021 16:00Staré Město A : Frýdlant n.O.8 : 7Frýdlant n.O.
18.10.2021 16:00FM D : Staré Město A13 : 10Stadion Stovky
18.10.2021 16:00FM C : Staré Město A19 : 5Stadion Stovky
07.10.2021 16:00Staré Město A : Fryčovice18 : 3Frýdlant n.O.
07.10.2021 16:00Staré Město A : Lučina5 : 13Frýdlant n.O.
30.09.2021 16:00Staré Město A : Raškovice18 : 5Frýdlant n.O.
30.09.2021 16:00Staré Město A : Nošovice/Dobrá19 : 4Frýdlant n.O.
22.09.2021 16:00Kozlovice B : Staré Město ANEHRÁNOKozlovice
22.09.2021 16:00Kozlovice A : Staré Město A6 : 11Kozlovice
16.09.2021 16:00Staré Město A : FM B8 : 5Staré Město
16.09.2021 16:00Staré Město A : FM A15 : 5Staré Město
09.09.2021 16:00Brušperk : Staré Město A3 : 10Frýdlant n.O.
09.09.2021 16:00Akademie Baník : Staré Město A15 : 20Frýdlant n.O.
03.09.2021 16:00Staré Město A : Baška B18 : 2Baška
03.09.2021 16:00Staré Město A : Baška A22 : 5Baška

Okresní přebor mladší přípravky FM – jaro 2022

Datum a časZápasVýsledekHřiště
23.06.2022 16:30Baška A : Staré Město B2 : 6Baška
23.06.2022 16:30Baška B : Staré Město B4 : 8Baška
16.06.2022 16:00Staré Město B : Akademie BaníkNEHRÁNOStaré Město
16.06.2022 16:00Staré Město B : Brušperk6 : 6Staré Město
02.06.2022 16:00Staré Město B : FM C5 : 12Staré Město
02.06.2022 16:00Staré Město B : FM D3 : 15Staré Město
26.05.2022 16:00Frýdlant n.O. : Staré Město B7 : 9Frýdlant n.O.
26.05.2022 16:00Fryčovice : Staré Město B3 : 21Frýdlant n.O.
19.05.2022 16:00Staré Město B : Staré Město A10 : 17Staré Město
12.05.2022 16:00Staré Město B : Kozlovice A6 : 12Staré Město
12.05.2022 16:00Staré Město B : Kozlovice B5 : 7Staré Město
05.05.2022 16:00FM A : Staré Město B6:11Stadion Stovky
05.05.2022 16:00FM B : Staré Město B6:11Stadion Stovky
28.04.2022 16:00Staré Město B : Lučina1 : 12Staré Město
28.04.2022 16:00Staré Město B : Sedliště3 : 13Staré Město
21.04.2022 16:00Nošovice/Dobrá : Staré Město B7 : 7Nošovice
21.04.2022 16:00Raškovice : Staré Město B10 : 2Nošovice
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
msk_logo
hyundai_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo