Start2022-10-02T08:41:21+02:00

POSLEDNÍ VÝSLEDKY

  • 1. 10. | Finstal Lučina 2:3 áčko

  • 24. 09. | st. dorost 0:2 TJ Sokol Dobrá

  • 23. 09. | TJ Mosty 1:2 ml. dorost

  • 17. 09. | Sokol Fryčovice 2:5 st. žáci

  • 17. 09. | Sokol Fryčovice 2:5 ml. žáci

  • 15. 09. | st. přípravka „A“ -:- Lučina „A“

  • 15. 09. | st. přípravka „A“ -:- Lučina „B“

  • 15. 09. | st. přípravka „B“ -:- Lučina „A“

  • 15. 09. | st. přípravka „B“ -:- Lučina „B“

  • 14. 09. | Kozlovice „A“ 8:10ml. přípravka „A“

  • 14. 09. | Kozlovice „B“ 3:11ml. přípravka „A“

  • 14. 09. | Kozlovice „A“ 12:5ml. přípravka „B“

  • 14. 09. | Kozlovice „B“ 12:2ml. přípravka „B“

AKTUALITY

  • Domácí dvojzápas starší přípravky 1. kola okresního přeboru proti Lučině byl přeložen na pondělí 26. září od 16.00. Změnilo se i pořadatelství, bude se hrát na Lučině

  • Dvojzápas starší přípravky 2. kola okresního přeboru proti FK Frýdek-Místek, který se měl konat ve středu 21. září je odložen. Náhradní termín bude stanoven později.

  • Domácí dvojzápas starší přípravky 3. kola okresního přeboru proti Staříči se uskuteční už v pondělí 3. října 2022 v 16:00 ve Staříči

PŘEDCHOZÍ ZÁPAS

1.A třída sk. B
sobota 1. října 2022

vs

LUČINA 2:3 PRVNÍ SC 

TABULKA

P TÝM Z S B
1. Stonava 8 24:4 21
2. První SC 8 20:14 18
3. Smilovice 8 25:15 15
4. Tichá 8 18:17 15
CELÁ TABULKA

PŘÍŠTÍ ZÁPAS

1.A třída sk. B
sobota 8. října 2022  15:00

vs

HORNÍ SUCHÁ – PRVNÍ SC

VŠECHNY ČLÁNKY

PROGRAM

Události na Říjen 2022

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
26.09.2022(2 events)

16:00: Lučina "A" - SM

16:00: Lučina "B" - SM

27.09.2022 28.09.2022(1 event)

15:30: Libhošť - SM

29.09.2022(2 events)

16:00: SM - Frýdlant n. O. "A"

16:00: SM - Frýdlant n. O. "B"

30.09.2022 01.10.2022(1 event)

15:00: Lučina - SM

02.10.2022(4 events)

10:00: FM "B" - SM

10:00: Odry - SM

11:45: Odry - SM

14:00: SM - H. Bludovice/Lučina

03.10.2022(1 event)

16:00: Staříč - SM

04.10.2022 05.10.2022 06.10.2022 07.10.2022 08.10.2022(3 events)

09:00: Petřvald u K. - SM

10:45: Petřvald u K. - SM

15:00: Horní Suchá - SM

09.10.2022(4 events)

10:00: Vlčovice-Mniší - SM

12:30: Metylovice - SM

16:00: Raškovice - SM (v Raškovicích)

16:00: Sedliště - SM (v Raškovicích)

10.10.2022 11.10.2022(2 events)

16:00: SM - Lískovec

16:00: SM - Sedliště

12.10.2022 13.10.2022(2 events)

16:00: SM - Baška "A"

16:00: SM - Baška "B"

14.10.2022 15.10.2022(2 events)

12:30: SM - Václavovice

15:00: SM - Čeladná

16.10.2022(3 events)

10:00: SM - Orlová

11:45: SM - Orlová

14:00: SM - Hukvaldy

17.10.2022 18.10.2022 19.10.2022 20.10.2022(2 events)

16:00: Nošovice - SM (v Nošovicích)

16:00: Tošanovice/Dobratice - SM (v Nošovicích)

21.10.2022(2 events)

16:00: Baník Ostrava - SM (ve Fryčovicích)

16:00: Fryčovice - SM (ve Fryčovicích)

22.10.2022(3 events)

10:15: Staříč - SM

12:00: Staříč - SM

14:30: Dobratice - SM

23.10.2022(1 event)

10:00: Mořkov - SM

24.10.2022 25.10.2022 26.10.2022 27.10.2022(2 events)

16:00: SM - FM "A"

16:00: SM - FM "B"

28.10.2022 29.10.2022(2 events)

12:00: SM - Bystřice n. O.

14:30: SM - Bystřice n. O.

30.10.2022(3 events)

10:00: SM - Kopřivnice

11:45: SM - Kopřivnice

14:00: SM - Mosty

31.10.2022 01.11.2022 02.11.2022 03.11.2022 04.11.2022 05.11.2022(3 events)

09:00: Kozlovice - SM

10:45: Kozlovice - SM

11:00: Kopřivnice - SM

06.11.2022(2 events)

14:00: Pražmo-Raškovice - SM

14:00: SM - Hukvaldy

SPONZOŘI

mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
msk_logo
hyundai_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
Přejít nahoru