21.07.2026
Změny v realizačních týmech mládeže
Během letní přestávky došlo v realizačních týmech staroměstské mládeže k několika změnám.
Redakce FK Hrtus & Partner Staré Město

Nejvíce změn zaznamenala kategorie U13, kde dochází k výraznému obměnění trenérského štábu. Z kategorie U9 k týmu přechází Aleš Konečný, z kategorie U15 se k U13 přesouvá Jakub Garcia a z přípravky U11 posílí realizák Jaromír Čapčuch. Naopak u týmu U13 končí své působení Lukáš Maloň a Vítězslav Knapp, kterým tímto děkujeme za jejich odvedenou práci a energii vkládanou do výchovy našich hráčů.
K obměně dochází také u dorostu, kde z klubu odchází trenér Daniel Papaj. Na jeho místo nastupuje David Janůlek, kterého v našem klubu srdečně vítáme a přejeme mu úspěšný start. Novou tvář přivítáme rovněž u nejmladších nadějí v kategorii U9, kde se novým trenérem stává Martin Blejchař.
Všem odcházejícím trenérům děkujeme za jejich dosavadní přínos pro Staré Město a přejeme jim mnoho úspěchů v osobním i fotbalovém životě. Novým i posunutým trenérům přejeme pevné nervy, spoustu energie a radost z práce s naší mládeží!



















