Dokumenty ke stažení

Registrace

V případě, že chcete přihlásit své dítě „na fotbal“ k nám do Starého Města, zkontaktujte nejdříve příslušného trenéra podle roku narození vašeho dítěte. Ten vaše dítě vyzkouší na trénincích. Poté si stáhnete a vyplníte tři dokumenty, které jsou potřeba k registraci a zašlete fotografii vašeho dítěte na email roman.zvak@seznam.cz nebo přes WhatsApp na telefonní číslo +420 608 974 149 (předseda klubu). Fotografie je potřeba k dokončení registrace v systému Fotbalové asociace České republiky. Měla by ukazovat hlavu s čelním pohledem zobrazované osoby. Obličej nesmí být zakrytý vlasy, tmavými brýlemi nebo pokrývkou hlavy.

Úraz

Pokud dojde v tréninku nebo při zápase ke zranění hráče, je fajn vědět, že všichni registrovaní fotbalisté jsou pojištění v rámci kolektivního úrazového pojištění Českého olympijského výboru. Proto si po ukončení léčby stáhněte Oznámení o škodní události (v případě, že už pracujete, tak i Oznámení o škodní údálosti pro případ pracovní neschopnosti). To pak vyplňte a přepošlete našemu klubu. My ho doplníme a vy pak doložíte lékařské zprávy a vyřídíte si pojistné plnění.

msk_logo

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2022 z projektu Podpora sportu v Moravskoslezském kraji našemu klubu příspěvek ve výši 150.000 Kč.

nsa_logo

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2022 z projektu Provoz a údržba našemu klubu příspěvek ve výši 85.200 Kč.

H&P_logo
mlk-tours_logo
pemap_logo
deva_logo
kleinwachter_logo
tnuklid_logo
webersport_logo
reewak_logo
kozelsky_kozelsky_logo
angelstav_logo
logo_ceps
logo_lazne_pro_auta
sport_velicka_logo
palec_barber_shop
restaurace_u_hucky_logo
logo_slezan_holding
logo_batz_czech