Dokumenty ke stažení

Registrace

V případě, že chcete přihlásit své dítě „na fotbal“ k nám do Starého Města, zkontaktujte nejdříve příslušného trenéra podle roku narození vašeho dítěte. Ten vaše dítě vyzkouší na trénincích. Poté si stáhnete a vyplníte tři dokumenty, které jsou potřeba k registraci a zašlete fotografii vašeho dítěte na email roman.zvak@seznam.cz nebo přes WhatsApp na telefonní číslo +420 608 974 149 (předseda klubu). Fotografie je potřeba k dokončení registrace do hráčské databáze v systému Fotbalové asociace České republiky. Měla by ukazovat hlavu s čelním pohledem zobrazované osoby. Obličej nesmí být zakrytý vlasy, tmavými brýlemi nebo pokrývkou hlavy. Čtvrtým a posledním bodem je online registrace do členské databáze FAČR skrz náš klub, návod najdete níže.

Úraz

Pokud dojde v tréninku nebo při zápase ke zranění hráče, je fajn vědět, že všichni registrovaní fotbalisté jsou pojištění v rámci kolektivního úrazového pojištění Českého olympijského výboru. Proto si po ukončení léčby stáhněte Oznámení o škodní události (v případě, že už pracujete, tak i Oznámení o škodní údálosti pro případ pracovní neschopnosti). To pak vyplňte a přepošlete našemu klubu. My ho doplníme a vy pak doložíte lékařské zprávy a vyřídíte si pojistné plnění.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality