Mladší dorost podlehl doma Metylovicím

Mladší dorostenci přivítali v neděli 28. května 2023 na domácím hřišti soupeře z Metylovic a chtěli navázat na předešlou výhru z minulého kola. To se jim však vůbec nepovedlo.

První poločas nezačal vůbec podle jejich představ, když hned v 1. a 3. minutě dostali dorostenci dva rychlé góly. Po nich se hra uklidnila, avšak hostující tým z Metylovic ve svém tlaku nepolevil a snažil se přidat další góly. Následně přišel průnik Davida Recmana, který snížil na 1:2, bohužel to bylo ale vše, co se domácím hráčům v prvním poločase povedlo, naopak ve 34. minutě si vzali hosté své dvougólové vedení zpět.

Druhý poločas začali opět lépe hosté, když hned ve 42. minutě vstřelili gól na 1:4. Domácí v druhém poločase značně zlepšili svou hru a zvýšili svůj tlak, bohužel jediný, kdo se ze svých akcí dokázal prosadit, byli dorostenci z Metylovic, když dokázali přidat do konce zápasu ještě dva góly.

První SC Staré Město mladší dorost 1:6 (1:3) SK Metylovice mladší dorost
⚽ Branky: 24. Recman David - 1. Šimek Viktor, 3. Šimek Viktor, 34. Šimek Viktor, 42. Šimek Viktor, 52. Vápeník Lukáš, 54. Šimek Viktor
Podrobné statistiky utkání najdete zde.

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality