Výsledky mladší a předpřípravky – KZL 2023 – 2024

  • Vydáno: 14.11.2023
  • Rubrika: Mladší přípravka

Mladší přípravka (MP) - ročník 2015 a mladší, hra 4+1

FINÁLOVÝ TURNAJ - 16.03.2024 - BRUŠPERK

Staré Město 0:0 Baška
Staré Město 3:1 Staré Město "X"
Staré Město 0:2 Kozlovice
Staré Město 2:1 Ostrava Jih
Staré Město 5:1 Lučina

 

Staré Město "X" 0:0 Baška
Staré Město "X" 1:3 Staré Město
Staré Město "X" 1:4 Kozlovice
Staré Město "X" 0:7 Ostrava Jih
Staré Město "X" 0:3 Lučina
Body v tabulce jsou včetně bodů+, které družstva obdržela za výsledky 4. kola
Staré Město "X" byly náhradním družstvem za družstvo z Vratimova, které se z turnaje omluvilo.
Hodnocení trenéra Marka Onderky: Na tento finálový turnaj jsme jeli s cílem umístit se na bedně, a to se podařilo, obsadili jsme stříbrnou pozici. O konečném umístění rozhodl vzájemný zápas s Ostravou Jih, ve kterém jsme vyhráli 2:1, bylo to drama od začátku utkání až do konce. S celkovým umístěním týmu jsme jako trenéři spokojení, klukům vyhovuje větší hřiště, na kterém dokáži uběhat soupeře. V bráně stál vynikající Tomáš Janešík, který nás v důležitých okamžicích zápasu dokázal podržet. Tímto děkuji klukům za vzornou reprezentaci klubu.

Soupiska týmu Staré Město: Janešík Tomáš, Valušek Tobiáš, Mojžíšek Jakub, Faltýnek Matouš (K), Soustružník Janis, Kaleta Aleš, Frýdecký Filip, Sivev Šimon

Soupiska týmu Staré Město "X": Bartoš Antonín, Klosík Zachariáš, Jagoš Adam, Mališ Jan, Vomáčka Marek (K), Škvára Jaroslav, Válek Matěj, Čech Štěpán, Valušek Tadeáš

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY BODY+
1. Kozlovice 5 4 0 1 12:6 13 1
2. Staré Město 5 3 1 1 10:5 11 1
3. Ostrava Jih 5 3 0 2 14:4 11 1
4. Baška 5 2 1 2 5:4 5 0
5. Lučina 5 1 1 3 6:13 4 0
6. Staré Město "X" 5 0 1 4 2:17 1 0

4. TURNAJ - 24.02.2024 - RAŠKOVICE

Staré Město 1:2 Raškovice
Staré Město 1:1 Baška
Staré Město 3:4 Hradec n. M.
Staré Město 1:0 Frýdek-Místek
Staré Město 4:0 Sedliště

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY
1. Raškovice 5 5 0 0 19:4 15
2. Hradec n. M. 5 3 1 1 9:10 10
3. Staré Město 5 2 1 2 9:7 7
4. Sedliště 5 1 1 3 4:13 4
5. Baška 5 0 3 2 3:5 3
6. Frýdek-Místek 5 0 2 3 3:8 2

3. TURNAJ - 07.01.2024 - RAŠKOVICE

Staré Město 0:5 Vítkovice
Staré Město 0:3 Šenov
Staré Město 4:2 Nošovice
Staré Město 0:1 Vratimov
Staré Město 0:6 Bolatice

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY
1. Vítkovice 5 5 0 0 26:4 15
2. Bolatice 5 3 1 1 19:4 10
3. Šenov 5 2 2 1 7:7 8
4. Vratimov 5 2 1 2 6:5 7
5. Staré Město 5 1 0 4 4:17 3
6. Nošovice 5 0 0 5 5:29 0

2. TURNAJ - 16.12.2023 - PALKOVICE

Staré Město 2:3 Baška
Staré Město 3:2 Hradec n. M.
Staré Město 1:2 Polanka
Staré Město 8:0 FM
Staré Město 3:3 Ostrava Jih

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY
1. Polanka 5 5 0 0 38:3 15
2. Ostrava Jih 5 3 1 1 19:17 10
3. Staré Město 5 2 1 2 17:10 7
4. Baška 5 1 2 2 5:14 5
5. Hradec n. M. 5 1 1 3 17:17 4
6. Frýdek-Místek 5 0 1 4 1:36 1

1. TURNAJ - 12.11.2023 - RAŠKOVICE

Staré Město 0:2 Brušperk
Staré Město 0:1 Lučina
Staré Město 5:3 Nošovice
Staré Město 0:5 Raškovice
Staré Město 2:1 Frýdlant

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY
1. Raškovice 5 3 2 0 19:10 11
2. Brušperk 5 3 2 0 13:6 11
3. Frýdlant 5 2 1 2 11:7 7
4. Lučina 5 2 1 2 12:12 7
5. Staré Město 5 2 0 3 7:12 6
6. Nošovice 5 0 0 5 11:26 0

Předpřípravka (PP) - ročník 2017 a mladší

FINÁLOVÝ TURNAJ - 23.03.2024 - BRUŠPERK

Staré Město 0:9 Brušperk "A"
Staré Město 2:6 Dolní Benešov
Staré Město 1:3 Poruba "B"
Staré Město 1:4 Nebory
Staré Město 1:3 Frenštát
Staré Město 2:2 Brušperk "B"
Body v tabulce jsou včetně bodů+, které družstva obdržela za výsledky v dlouhodobé části. Týmy z Krnova a Fotbalpointu F-M se z turnaje omluvila.

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY BODY+
1. Brušperk "A" 6 5 1 0 35:9 18 2
2. Frenštát 6 5 1 0 25:14 17 1
3. Dolní Benešov 6 4 0 2 23:19 14 2
4. Libhošť 6 4 0 2 22:21 14 2
5. Poruba "B" 6 3 2 1 24:16 13 2
6. Pustkovec 6 3 0 3 15:22 10 1
7. Vítkovice 6 3 0 3 18:16 10 1
8. Brušperk "B" 6 1 1 4 11:16 5 1
9. Hukvaldy 6 1 0 5 14:26 5 2
10.  Nebory 6 1 0 5 11:19 4 1
11.  Staré Město 6 0 1 5 7:27 3 2

6. TURNAJ - 25.02.2024 - BRUŠPERK

Staré Město 0:8 Vítkovice "A"
Staré Město 2:1 Vítkovice "B"
Staré Město 0:5 Vratimov
Staré Město 0:6 Václavovice
Staré Město 0:2 Dobratice
Staré Město 1:1 Brušperk "A"

5. TURNAJ - 28.01.2024 - BRUŠPERK

Staré Město 0:6 Akademie Baník "A"
Staré Město 3:5 Akademie Baník "B"
Staré Město 3:7 Kozmice
Staré Město 3:3 Libhošť
Staré Město 3:0 (kontumace) Polanka
Staré Město 1:3 Vítkovice

4. TURNAJ - 07.01.2024 - BRUŠPERK

Staré Město 1:4 Vítkovice
Staré Město 2:6 Třinec "A"
Staré Město 0:11 Třinec "B"
Staré Město 2:2 Příbor
Staré Město 0:6 Sedliště
Staré Město 3:9 Krnov

3. TURNAJ - 10.12.2023 - BRUŠPERK

Staré Město 1:3 Fotbalpoint FM "A"
Staré Město 2:4 Fotbalpoint FM "B"
Staré Město 7:1 Frenštát
Staré Město 3:6 Frýdlant
Staré Město 1:1 Hukvaldy
Staré Město 4:5 Dobrá

2. TURNAJ - 19.11.2023 - BRUŠPERK

Staré Město 0:11 Akademie Baník ŠO "A"
Staré Město 1:11 Akademie Baník ŠO "B"
Staré Město 4:2 Dolní Benešov
Staré Město 0:7 Raškovice
Staré Město 0:11 Poruba "A"
Staré Město 4:3 Poruba "B"

1. TURNAJ - 29.10.2023 - BRUŠPERK

Staré Město 2:1 Brušperk "A"
Staré Město 3:3 Brušperk "B"
Staré Město 3:8 Brušperk "C"
Staré Město 0:6 Kozlovice "A"
Staré Město 1:9 Kozlovice "B"
Staré Město 2:8 Frýdek-Místek

Mladší přípravka (MP) "A" - ročník 2016, hra 3+0

FINÁLOVÝ TURNAJ - 24.03.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "A" 1:3 Lučina
Staré Město "A" 2:0 Raškovice
Staré Město "A" 2:0 Staré Město "B"
Staré Město "A" 7:4 Poruba "B"
Staré Město "A" 8:0 Hukvaldy
Staré Město "A" 4:5 Poruba "A"
Staré Město "A" 1:5 Kozlovice
Body v tabulce jsou včetně bodů+, které družstva obdržela za výsledky v dlouhodobé části.

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY BODY+
1. Poruba "A" 7 6 0 1 46:12 24 6
2. Poruba "B" 7 5 1 1 30:21 21 5
3. Lučina 7 4 1 2 22:14 18 5
4.  Staré Město "A" 7 4 0 3 25:17 16 4
5. Kozlovice 7 2 2 3 20:18 12 4
6. Raškovice 7 1 3 3 17:15 11 5
7. Hukvaldy 7 0 2 5 9:42 6 4
8.  Staré Město "B" 7 1 1 5 6:34 5 1

6. TURNAJ - 03.03.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "A" 9:1 Smilovice
Staré Město "A" 1:5 Poruba
Staré Město "A" 10:2 Fotbalpoint F-M "A"
Staré Město "A" 6:2 Dobrá
Staré Město "A" 4:0 Fryčovice
Staré Město "A" 6:2 Hukvaldy

5. TURNAJ - 04.02.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "A" 1:2 Kozlovice
Staré Město "A" 3:4 Fotbalpoint F-M
Staré Město "A" 2:1 Staré Město "B"
Staré Město "A" 6:3 Metylovice
Staré Město "A" 7:3 Kateřenice
Staré Město "A" 3:5 Raškovice

4. TURNAJ - 14.01.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "A" 2:3 Smilovice
Staré Město "A" 1:4 Poruba
Staré Město "A" 4:4 Fotbalpoint F-M "A"
Staré Město "A" 4:2 Dobrá
Staré Město "A" 3:3 Fryčovice
Staré Město "A" 2:7 Lučina

3. TURNAJ - 17.12.2023 - BRUŠPERK

Staré Město “A” 2:4 Hukvaldy
Staré Město “A” 2:3 Kozlovice
Staré Město “A” 4:0 Dobrá
Staré Město “A” 5:2 Raškovice
Staré Město “A” 9:2 Fryčovice

2. TURNAJ - 26.11.2023 - BRUŠPERK

Staré Město "A" 9:2 Smilovice
Staré Město "A" 7:1 Kateřinice
Staré Město "A" 6:1 Metylovice
Staré Město "A" 2:3 Lučina
Staré Město "A" 4:0 Staré Město "B"
Staré Město "A" 0:1 Poruba

1. TURNAJ - 05.11.2023 - BRUŠPERK

Staré Město "A" 10:1 Fotbalpoint FM "B"
Staré Město "A" 3:4 Fotbalpoint FM "A"
Staré Město "A" 7:1 Fryčovice
Staré Město "A" 0:5 Poruba
Staré Město "A" 6:0 Metylovice
Staré Město "A" 1:1 Raškovice

Mladší přípravka (MP) "B" - ročník 2016, hra 3+0

FINÁLOVÝ TURNAJ - 24.03.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "B" 0:12 Poruba "B"
Staré Město "B" 2:6 Lučina
Staré Město "B" 0:2 Staré Město "A"
Staré Město "B" 1:1 Kozlovice
Staré Město "B" 1:7 Raškovice
Staré Město "B" 2:1 Hukvaldy
Staré Město "B" 0:5 Poruba "B"
Body v tabulce jsou včetně bodů+, které družstva obdržela za výsledky v dlouhodobé části.

TABULKA

P TÝM Z V R P SKÓRE BODY BODY+
1. Poruba "A" 7 6 0 1 46:12 24 6
2. Poruba "B" 7 5 1 1 30:21 21 5
3. Lučina 7 4 1 2 22:14 18 5
4.  Staré Město "A" 7 4 0 3 25:17 16 4
5. Kozlovice 7 2 2 3 20:18 12 4
6. Raškovice 7 1 3 3 17:15 11 5
7. Hukvaldy 7 0 2 5 9:42 6 4
8.  Staré Město "B" 7 1 1 5 6:34 5 1

6. TURNAJ - 03.03.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "B" 0:4 Lučina
Staré Město "B" 2:3 Smilovice
Staré Město "B" 2:2 Fotbalpoint F-M "B"
Staré Město "B" 2:2 Fotbalpoint F-M "A"
Staré Město "B" 1:6 Kozlovice
Staré Město "B" 1:5 Fryčovice

5. TURNAJ - 04.02.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "B" 10:2 Mošnov
Staré Město "B" 4:7 Fryčovice
Staré Město "B" 1:2 Staré Město "A"
Staré Město "B" 1:3 Poruba
Staré Město "B" 3:4 Metylovice
Staré Město "B" 4:4 Dobrá

4. TURNAJ - 14.01.2024 - BRUŠPERK

Staré Město "B" 0:6 Lučina
Staré Město "B" 0:4 Smilovice
Staré Město "B" 0:4 Fotbalpoint F-M "B"
Staré Město "B" 1:6 Fotbalpoint F-M "A"
Staré Město "B" 1:4 Fryčovice
Staré Město "B" 0:5 Raškovice

3. TURNAJ - 17.12.2023 - BRUŠPERK

Staré Město “B” 0:5 Kozlovice
Staré Město “B” 2:4 Hukvaldy
Staré Město “B” 12:1 Mošnov
Staré Město “B” 0:11 Poruba
Staré Město “B” 0:5 Dobrá

2. TURNAJ - 26.11.2023 - BRUŠPERK

Staré Město "B" 0:8 Lučina
Staré Město "B" 1:3 Metylovice
Staré Město "B" 0:7 Poruba
Staré Město "B" 0:5 Raškovice
Staré Město "B" 0:4 Staré Město "A"
Staré Město "B" 4:1 Kateřinice

1. TURNAJ - 05.11.2023 - BRUŠPERK

Staré Město "B" 2:6 Fotbalpoint FM "A"
Staré Město "B" 0:6 Hukvaldy
Staré Město "B" 3:4 Fotbalpoint FM "B"
Staré Město "B" 2:1 Smilovice
Staré Město "B" 2:4 Fryčovice
Staré Město "B" 1:5 Dobrá

Moravskoslezský kraj poskytl v roce 2024 z projektu „Podpora sportu v Moravskoslezském kraji: SPORT MSK 2024“ našemu klubu příspěvek ve výši 176.300 Kč.

Národní sportovní agentura poskytla v roce 2023 z projektu „Můj klub 2023“ našemu klubu příspěvek ve výši 674.784 Kč.

smog_bar
bulls-eye
textil_4_hotels
logo_motozem
autoservis-kotula
ferrit
logo_Hyundai_modre_horizontalni
helix-reality