Mladší dorost venku nedokázal otočit nepříznivý stav a prohrál

Mladší dorostenci vyjeli na svůj předposlední zápas do Mostů, které výhrou mohly slavit celkévé první místo. A to se jim povedlo. Mladší dorostenci Starého Města podlehli Mostům 5:4 a budou tak v posledním kole bojovat o druhé místo v celkové tabulce okresního přeboru.

První minuty začaly z obou stran opatrně, ale po pěti minutách si otěže hry vzali na svou stranu domácí, ze kterých šla cítit větší vůle urvat pro sebe vítězství. Do 15. minuty podržel skvělými zákroky hosty Jakub Hejda. Avšak první gól hosty totálně položil. Touto brankou byl určen ráz celého poločasu, domácí v něm nasázeli celkem 5 gólů. Hosté měli pár vyložených šancí, bohužel dokázali proměnit jen jednu z nich, když krásnou inviduální akcí se až před gólmana dostal David Janůlek a dokázal se překonat domácího brankáře.

Ve druhém poločase domácí polevili a Staré Město toho začalo využívat. Hned v 51. minutě dokázal snížit Jonáš Biolek, o 7 minut později už na 5:3 snižoval dvougólový střelec David Janůlek. Hosté cítili šanci na vyrovnání, a proto začali navyšovat svůj tlak i nadále. V 64. minutě snižoval už na 5:4 David Recman. V dalších minutách měli staroměstští další tři velké akce, když po dvou centrech se dostal do zakončení Patrik Iberla, bohužel první šanci neproměnil a ránou minul a druhá střela skončila v náručí domácího brankáře. Zápas tak nakonec skončil jednogólovou výhrou Mostů u Jablunkova.

TJ Sokol Mosty u Jablunkova mladší dorost 5:4 (5:1) První SC Staré Město mladší dorost
⚽ Branky: 15. Puczok Tomáš, 25. Mirga Adam, 30. Jopek Vojtěch, 36. Bednár Martin, 39. Puczok Tomáš - 33. Janůlek David, 51. Biolek Jonáš, 58. Janůlek David, 64. Recman David