Mladší dorostenci deklasovali Mosty u Jablunkova

• Vydáno: 09.04.2024
  • Rubrika: Mladší dorost
20240407_sm_mosty_ml_dorost

Mladší dorostenci přivítali v neděli 7. dubna 2024 na své půdě Mosty u Jablunkova, které deklasovali výsledkem 14:2 a dostali se tak na první místo v tabulce, o skóre před Metylovice, s nimiž mají stejný počet bodů.

První poločas začal velikým náporem domácích hráčů, na kterých bylo od prvních minut vidět, že si jdou za jasným vítězstvím. Svoji gólovou hitparádu odstartovali však až ve 20. minutě a během dalších 10 minut dokázali vstřelit 5 branek. Skóre se do poločasu ovšem změnilo ještě víckrát, jelikož své jediné dvě branky vstřelil i soupeř. Soupeři odcházeli v poločase do kabin za stavu 7:2.

Druhá půle začala opět velkým tlakem domácích a Staroměstští potvrzovali převahu i po celý zbytek zápasu, když si připsali dalších sedm zásahů za záda gólmana Mostů. Hattrickem se blýskli Jakub RýparJan Hejda, Lukáš Sobek a Pavel Adamec. V 60. minutě nahradil v brance Starého Města Jakuba Hejdu druhý brankář Sebastián Lipták. Výsledek vypadá pro soupeře dostatečně krutě, ale skóre mohlo být i dvojnásobné, pokud by naši hráči trestuhodně nezahazovali další stoprocentní gólové šance.

Další utkání odehrají mladší dorostenci 13. dubna 2024 ve 12:45 hodin v Horních Bludovicích.

První SC Staré Město mladší dorost 14:2 (7:2) Mosty mladší dorost
⚽ Branky: 20., 24., 51. Hejda Jan, 30., 66., 74. Rýpar Jakub, 33., 39., 52. Adamec Pavel, 47., 54., 58. Sobek Lukáš, 26. Dostál Jakub, 27. Biolek Jonáš – 29., 37. Pieter Nicolas