Mladší dorostenci porazili Raškovice vysoko 8:2

I druhý zápas dokázali mladší dorostenci vyhrát a vstřelit mnoho gólů. Tentokrát se jich do soupeřovy brány vešlo osm, i proto byl celkový výsledek 8:2.

Lehký začátek to však nebyl. Raškovice vletěly na domácí ve vysokém tempu a dokázaly také vstřelit první gól. Jejich radost z vedení však netrvala dlouho, o tři minuty později vyrovnal Adam Čuraj. Vyrovnávací gól domácí nakopl a hru si vzali do svých rukou. Za 10 minut už se mohli radovat po chybě gólmana z vedení 2:1. Do konce poločasu padly ještě další tři góly, když nejprve krásnou akci předvedli domácí hráči Jan Hejda a střelec Marek Žiga. Raškovičtí pak využili chybu v  obraně domácích a snížili skóre, avšak dvoubrankové vedení vrátil Staroměstským zpět Jan Hejda.

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, kteří po dvou brankách Adama Čuraje a jedné vlastní brance navýšili skóre na 7:2. Hosté se snažili minimálně korigovat výsledek, ale bezchybný Jakub Hejda už další gól do své brány nepustil. Poslední branku vstřelil domácí stoper Pavel Adamec a pohřbil veškeré naděje Raškovic. Mladší dorostenci si tak s chutí zastříleli a vyhráli 8:2.

První SC Staré Město mladší dorost 8:2 (4:2) TJ Pražmo-Raškovice mladší dorost
⚽ Branky: 15. Adam Čuraj, 25. Dominik Sobek, 35. Marek Žiga, 39. Jan Hejda, 42. Viktor Mach (vl. gól), 46. Adam Čuraj, 53. Adam Čuraj, 74. Pavel Adamec - 12. Gianis Tsitzas, 38. Jakub Běrský